Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagalnatok le, ha kiderulne hogy a baratnod egy sztriptizbarba vagy webcamsexxel foglalkozik?

Figyelt kérdés
Mit csinalnatok? de vegulis nem fekudne le senkivel csak egyszeruen mutogassa a testet?Penzert! Mindenki velemenye erdekel! irjatok kort s nemet!
2011. jan. 18. 20:57
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hat o is nezi a meztelen lanyok puncijat!szoval itt csak az a bunos aki mutogatja...az nem aki nezi:)?
2011. jan. 18. 21:33
 12/19 anonim ***** válasza:

25f

Én örülnék is neki!de ez mindi az adott helyzettől függ!!!

Ha a csaj csak egy lotyó akkor örülnék neki hogy legalább pénzt keres meg ilyesmi...Ha a szerelmem lenne akkor tuti kib@sznám mint macskát ....

2011. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Most azon vitázni kinek mi a bűn az fölesleges szerintem, nem? Az már kérdés ő mit fog szólni hozzá. Ha eltitkolod sokkal rosszabb, hiába csak mutogattod magad:S Mi véleményünk ne érdekeljen arról, hogy mi a bűn, nem ez a próblémád. Kérdeztek, feleltek:) megkaptad rá. Most már döntsd el, hogy mit fogsz csinálni. Remélem jó indulatnak veszed a válaszom és ne provokatívnak nézd.
2011. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Soha nem erdekelt mas velemenye, de most muszaj tennem valamit! nem vagyok lotyo, ferfiak szazai vannak oda ertem, es a parom is nagyon nagyon szeret, es buszke ram(de nem tudja mivel foglalkozom)! Lehetseges hogy valasztani fogok vagy a munka vagy O es attol felek hogy nem a masodikat fogom valasztani! Probaltam sokszor arra terelni a szot, de soha nem mertem elmondani! Pedig sajnalom mert latom rajta hogy komolyan vesz engem, es persze en is szeretem ot, de attol felek hogy ha elmondanam akkor nem ertene meg es ne mondjam hogy bosszubol a fel vilagnak elkurtolne, ami nekem a veget jelentene! Amugy vegig gondoltam es ha o mutogatna a testet(amit szeret) es masztizna masnak(kameran keresztul)engem nem zavarna...foleg ha olyan penzeket keresne mint en:P
2011. jan. 18. 21:57
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha választani akarsz akkor meg van, hogy mit válasz és ha ezen gondolkodnod kell sokáig akkor ajaj. Tényleg nem azon kell gondolkodni, hogy fordítva mi van, ezek mentegetőzések, attól még csinálod vagy nem? Nagyon valószínű, hogy őt se fogja érdekelni pár dolog, csalódáskor ez szokott lenni. Az a baj, hogy nem mered vállalni, nem mered elmondani neki, de ha nem mondod el és úgy derül ki akkor számíts arra, hogy dobni fog. Lásd hírességnél is előfordult, hogy a feleségéről kiderült egy titok aztán vállás lett.
2011. jan. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
De nem akarom ezt eletem vegeig csinalni, szoval max 2,3 ev...hat en nem ezt tanulom az egyetemen:)) es igen, attol felek hogy o rug ki es ezt megakarom elozni! vannak meg titkaim az eletbe...pl amit meg 9evesen tettem es nem derult ki...csak a jo isten tud rola:)
2011. jan. 18. 22:10
 17/19 anonim ***** válasza:

Nos itt elvekben egy utcalánytól nem vagy különb mert a testedet árulod pénzért!!!Oh milyen nehéz lenne elmenni és valami igazi munkát keresni!!!!Te szegény!!!!

Ha szereted a barátod akkor ugyis el kell mondanod neki..és akkor elképzelhető hogy választhatsz de te a pénzt választanád akkor megérdemled hogy egyedül savanyodj meg életed hátralévő részében.

2011. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
és azt hogy csináltad 9 évesen?
2011. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
nem azt csinaltam 9evesen! Utcalany? En legalabb nem viszek haza semmilyen betegseget! es miert ne valaszthatnam mindkettot? a penzt is es ot is? De ez a kerdes az egyik problemam, a masik az hogy hamarosan koltozok egyedul egy garzonba es osszeszeretne velem koltozni, de az lehetetlenseg lenne...a meloval kapcsolatosan meg ne legy szanalmas...15eves koromtol dolgoztam egy hypermarketbe referenskent es egy nagy O ertem el...itt egy ev alatt keresek annyit hogy mas 6evig izzad azert a penzert...es meg szeretem is amit csinalok:) nem nagy cucc...csak ez a munka es a parkapcsolat nem fer ossze! :( vagy csak nekem nehez ezt osszehangolni! s hazudni nem szeretek, szoval ha megkerdezte hogy mivel foglalkozok akkor annyit mondtam neki hogy egyetemre jarok es fotozgatunk meg a nos ferfiak eseteben lehetoseget adok hogy a felesegukkel sexxeljenek!szoval ertse ugy ahogy akarja :-j s amugy is aztmondta hogy jojjon a penz s atobbi nem szamit:))csak mar nem emlekszem hogy mirefel:))
2011. jan. 18. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!