Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna ha paradrol kiderulne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha paradrol kiderulne, hogy unokatestvered?

Figyelt kérdés
1 honapja vagyok eggyut baratommal, es kiderult, hogy 3. unokatestverem...tudom csak 2.-ig szamoljak, es o mar nagyon tavoli rokon, de azert szamomra fura...:D Ti mit gondoltok errol? 16/L
2011. ápr. 18. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel elég fiatalok vagytok, így pláne nincs jelentősége. Mert ha akarnátok gyereket, azért egy genetikai vizsgálat nem ártana. De így tök mindegy. Engem nem zavarna.
2011. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem se nagyon érdekelne igy a dolog,nem zavartatnám magamat miatta.De mint az előző hozzászoló is irta hogy odakerülne a későbbiekben a dolog hogy gyerek nem árt előtte egy ilyen vizsgálat.

Ne parázz,szereted és most neked ez számít.

2011. ápr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem is tudtam, hogy van harmad unokatestvér is. A másod unokatestvér még oké, bár szerintem az se túl közeli már, ajánlottam is egy ismerősömnek, hogy nyugodtan összejöhet vele, nem gáz. :D

Ha téged zavar, akkor hagyd ott.

2011. ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
másoddal sincs már semmi, harmadnál már vizsgálat se szükséges, nem nagyobb az esélye hogy beteg lesz a gyerek mint másoknál, teljesen idegen embereknél. sőt, első unokatesóknál is csak 1-2% al nagyobb az esélye, de az azér nem ajánlott.
2011. ápr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12:05, ha akarsz tizenhatod unokatesót is felkereshetsz, csak valsz nem fogod megtalálni már, hacsak nem vezetitek évszázadok óta a családfát. attól még könnyen lehet hogy létezik, sőt, ha nem vándorolt nagyon messzire a családod mondjuk az elmult 100 évben, akkor elég jó eséllyel találsz ilyen fokú rokonokat a környezetedben, csak fingod nincs róla hogy ő "rokon"... :D és ugysem tudja senki
2011. ápr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne mert 3. unokatestvérekkel nem is tartjuk a rokoni kapcsolatot.
2011. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!