Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket elvisz a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket elvisz a barátotok valahová nyaralni? és ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 21:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Feri, a bal kezem ezt nem engedheti meg magának. :(

2012. júl. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem az exem 1x elvitt. 10 hónapja voltunk akkor együtt. Úgy volt, hogy kettesben megyünk, aztán az utolsó héten kijelentette, hogy a szüleivel megyünk. És a szülei fizettek mindent...szóval nem is ő vitt nyaralni ilyen alapon. (dolgozó ember, én is vittem pénzt magammal, de nem fogadták el)
2012. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
engem eddig minden pasim elvitt legalább egyszer
2012. júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
engem elvisz mindíg megyünk valahova és van egy nyaralóm oda is szoktunk menni
2012. júl. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Már csak akkor igazi pasi valaki, ha elviszi a párját nyaralni? Szánalom '-.-
2012. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs pénze :DDDDD Aktuális programokra, sétálós, fagyizós esti randikra megyünk, igyekszünk 4 hónap után is randizni, de olykor mint pár részt venni valamilyen bulin vagy programon. Majd elmegyünk ha lesz pénzünk és időnk. Én most kezdtem az új munkahelyemen, sajnos már nem is tudna vinni. Azonban neki hitelei vannak, így nem is engedem, hogy pénzt költsön rám..... 21L
2012. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

Megyünk nyaralni.

Jövőre meg végre én is beleadhatok, ha nem vagyok túl optimista, hogy lesz munkám. :D

2012. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
Utolsó! Te is valami iriggykedő lehetsz,aki barátnő híján itt tölti ki a dühét...nehogy már egy pasi ne tudjon egész évben félretenni annyit,hogy legalább 5 napja elvigye a párját valahova(és nem hawaii-ra gondolok).Én nő létemre megdolgozom azért,hogy legyen valamim,akkor egy pasinak(a férfiaknak amúgy is több lehetőségük van munka terén)nehogy már ne tudjon annyit félretenni,hogy örömet szerezzen annak,akit szeret! Persze könnyebb a gép előtt siránkozni,mint felállni onnan,hogy megtanulj/megdologzz egy kis pénzért.Igazad van! szánalom!
2012. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen én megyek a párommal Spanyolországba 1 hétre:)És karácsonykor voltunk Franciaországban Nagyon szupi volt:)
2012. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Félreértesz. Egyetemista vagyok, nem dolgozom, ha a párom sem dolgozik, akkor miből telne nyaralásra? Örülök, hogy a tanulmányaimat finanszírozni tudom...
2012. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!