Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi van? Nagyon nem vágom. :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Nagyon nem vágom. :/

Figyelt kérdés

Van egy srác elég régóta haverok vagyunk.

De kb október óta elég közel kerültünk egymáshoz.

Fázis 1.: haverkodunk rengeteget beszélünk táncolunk, hirtelen megfogja a combom táncon miközben beszélgetünk stb.


Fázis 2.: Hülye nem normális köcsög kb. 3 napig


Fázis 3.: megint jóban vagyunk minden..


Fázis 4. (mostani): Kint voltunk a tánccsoporttal külföldön és a szállodában szemben szomszédok voltunk. Minden idejét az ágyamon töltötte.. nagyon durván sokat voltunk együtt. Folyamatosan mélyen és sokáig egymás szemébe néztünk.. annyira édes volt.. :$ Elhívott apukájának kalapot venni, együtt mentünk boltba mindenhova..

Ma együtt léptünk fel. Anyum szerint nagyon jó párost alkottunk.. folyamatosan egymás szemébe nézve mosolyogtunk stb. :) Jövő hét utáni héten lesz egy kerti sütögetésünk ahova már hivatalos. Talán itt alvós lesz. Majd meglátjuk.. :)


Mint kívülálló: Vélemény?? Esetleg lehet komolyabb? Hogyan deríthetném ki? (ön jelölt pszihomókusok véleménye is érdekel!)


mind2en 14



2012. júl. 14. 23:10
1 2
 1/20 AvernusTriad ***** válasza:

Ha nem írod a korotok, akkor is sejtettem volna. :)

Szerintem tetszel neeki, csak nem tudja teljesen lerendezni ezt magában és ezért változik meg időnként a viselkedése.

2012. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Igen,lehet komolyabb.
2012. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hozzátenném csak engem enged a lóvára ülni.. bár ez kölcsönös. :D
2012. júl. 14. 23:15
 4/20 A kérdező kommentje:

Mit találtaaam? :D

http://www.youtube.com/watch?v=hNTW89f8LYc

Erre lassúztunk.. :$

2012. júl. 14. 23:23
 5/20 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előzőkkel... Bejössz neki... És ha vársz egy kis időt (mert még elég fiatalok vagytok), lehet belőle egy komolyabb kapcsolat is.

És persze az is tuti, hogy neked is bejön ő... Ezt tagadni se próbáld, úgysem hiszem el! :) :P

2012. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Háát nem is akartam... :D
2012. júl. 15. 11:58
 7/20 anonim válasza:
lehetne szerintem komolyabb ha nagyobbak lennétek... abban a korban nem szoktak valami tartós kapcsolatok kialakulni...de kitudja :D
2012. júl. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem házasságra gondolok.. xDD

Hanem mondjuk kicsit mélyebb kapcsolatra.. :)

2012. júl. 15. 20:37
 9/20 A kérdező kommentje:

Múltkori kérdésem.. még azelőtt mielőtt hülye volt.. :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2012. júl. 15. 20:38
 10/20 anonim ***** válasza:
Jó fiatalon meg fogod tapasztalni, milyen az ha pofára esel. Készíts be egy csomó zsebkendőt!
2012. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!