Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mivan? Nagyon nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mivan? Nagyon nem vágom. Pls. Válaszokat, mert nem értem.

Figyelt kérdés

Van egy srác a sulimban,és tegnap is,és mais azt mondta h tetszik neki vki,de nem mondja meg ki. Faggattam,meg minden,mondta h először én mondjam meg h ki. Mondom nem. És megmondta az első betűt,eggyezik az enyémmel,az én nevem kezdőbetűjével. És mondtam h mondja meg a másodikat is,azt nem akarta. Én megmondtam aztis. És utána mondta h nem mondja el,mert akk rajta csámcsogna az egész suli. És utána mondja h nem tetszik neki senki. De suliba is nézett,mikor o.társával dumált,én meg pont mentem fel,erre ők jöttek le,és néz,megint a srácra néz,megint rám,és bnőm is kérdezte,hogy: láttad h nézett???? Gólyabálon is rámnéz,utána elnéz. Meg mikor volt Gólyabálon sulidisco,akkor is táncoltam,és felém pillantgatott. Nem meri megmondani,vagy mi bja van? Bocsi ha hosszú,de ha ezeket nem írom le,nem értitek.

15L


2010. nov. 9. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
tetszel neki csak fél bevallani mert nem tudja, hogy neked ki jön be
2010. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha rá tudnád venni h mondja el a 2. betüt...
2010. nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Második nagyon aranyos. :DDD

Mondtam neki h f*ckyou. (Csak poénból,mert szoktunk ilyet.XD),erre ő: F*ckme. :DXDD De ha kom. nem tetszik neki senki..

2010. nov. 9. 20:09
 4/13 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy tetszel neki, de pl. én ha valaki elmegy mellettem, arra tuti hogy rá szoktam nézni:D Nekem is volt már ebből félreértés, ez nekem egy ilyen fura szokás. Tehát abból hogy néz, ne vonj le messzire menő következtetéseket, de ahogy így leírod, itt többről van szó:D
2010. nov. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
sztem tuti bejösz neki csak fél hogy monjduk neked ő nem és mekkora égés vagy valami ilyesmi mert ha neked tetszik akkor adj valami jelet amiből majd levágja és ha viszonozza akkor sima ügy
2010. nov. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ugyan már, te is tudod, hogy tetszel neki, csak mivel nem dobálsz neki egyértelmű jeleket, vagy nem veszi a lapot, fél, hogy lepattintanád. Szóval kézbe kellene venned a dolgokat, ha akarsz valamit.
2010. nov. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

:)))

Mais megyünk haza,megy előttem a lépcsőn,megáll,rámnéz,és vmit hablatyol. XDDD

Vmi össze-visszaságot. :DD De csak poénbóól. :DDD

Meg tesi után megyünk fel a másodikra a suliban,erre ott áll a lépcsőnél,meglát,és bevág elém,mondom neki: Milyen k*csög még bevág elém. :DD Erre ő mosolyogva visszanéz. :DD

2010. nov. 10. 14:55
 8/13 A kérdező kommentje:

észre se vettem h ott állt.XDDD

Sztem lehet megvárt..

2010. nov. 10. 16:00
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor meg mit kérdezel:D

Egyébként az sztem elég gyerekes hogy bevág eléd...

Inkább engedne előrre:D de ettől függetlenül biztos hogy bejössz neki:D

2010. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

:DDD

Maiisssh..német előtt állunk a teremnél,és les. :O

Ránézek,elnéz. Jóó soxor.

Meg megyek le megint német előtt,és mondja h blőőő. XDDD Mert FB-n poénból írta,mikor kérdeztem a csaj nevét. Megint felmek,megint le,és mondja h már 1x lementél,de olyan édesen csillogott a szeme. :DDDD

Van olyan kérdés amivel letudnám "buktatni",h mit is érez irántam???? :DDD

2010. nov. 11. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!