Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit akar mert már nem vágom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akar mert már nem vágom?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal nem rég megismerkedtem és nagyon jóba lettünk egész nap msn eztünk meg találkozgatunk délutánonként...Egyik este végig együtt sétáltunk meg kézen fogva mentünk "barátilag".Aztán egyik este msn en megmondtam neki,hogy szerelmes vagyok belé írtam neki egy szép kis mindent bevalló regényt...Azt írta rá hogy ő is nagyon megszeretett én vagyok a legjobb fiú barátja de fél,hogy ha össze jönnénk és szakítanánk egyszer tönkre menne ez a jó barátság mert semmisem tart öröké.Meg hogy itt a kor különbség (3 év).Erre én írtam neki pár sort győzködős félét azt mondta,hogy még megondolja...Egyik délután elhívtam,hogy egy közös program előtt beszéljük meg ahol más ok is lennének szóval oda felé..Ott már majdnem neki kezdtem amikor pont jött 1 bnője és akkor elterelte a témát...Azután elhívtam máskor,hogy akkor majd most egy közös program után megbeszéljük csak mi 2 en a többieket le rázzuk.Amíg én wc-n voltam lelépett a bnőjével szó nélkül pedig már 4 napja lebeszéltük...Felhívtam azt mondta bocs más dolga akadt...Kicsit mérges voltam azt mondtam neki,hogy okés azért jó,hogy lebeszéltük és leléptél ez jól esett...Azóta kerül nem beszél velem annyit....Msn re nem tud feljönni mert nincs nete most mert az öccse elrontotta (ez nem kamu mert ismerem az öccsét).
2010. júl. 25. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem legyél erélyes, és kérdezd meg h mi a baja veled, aztán ha ujabb negativ válasz, akkor hagyd. sztem
2010. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez lerázás akart lenni..
2010. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem(de ne sértődj meg)

próbál "lerázni" megijedt:S

beszélj vele..menj át hozzá...vagy valami

sok sikert!

16/L^^

2010. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem akar semmit sem Tőled,csak barátilag tekint Rád,és le akar rázni.Szerintem elég egyértelműen jelét adta mindennek,szóval hagyd,mert csak még jobban elvadítod Őt magadtól.
2010. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerinem megilyedt az érzéseidtöl!!! lehet hogy csak barát akar lenni veled és nem akar ennél komolyabbat töled!!! jobb lessz ha hagyod a csajt mert ha többet keresed zaklatásnak veszi majd és utánn nem is akar majd hallani rolad...

egy kicsit hagyad hátha ö majd felkeres és ö kér majd talit...

2010. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem hogy barátilag kézen fogva sétálni?? 2 lánynál még elmegy...de ha fiú meg lány sétál úgy akk ott sztem kell lennie valaminek
2010. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De pl múltkor írt egy sms-t,hogy annyira unatkozik otthon este 11 kor,hogy mindjárt leugrik az erkélyről unalmában és lehetne már végre nete,hogy esténként megint átbeszéljük az estéket...Akkor miért pont nekem írt? Meg régebben mindig a közös programunk után ahol ő is ott szokott lenni mindig egy srác haverom meg egy csaj+ő meg én szoktunk haza felé menni legalábbis a buszmegállóig mert másik busszal szoktunk menni mehetne más felé de ma is eljött velünk viszont nem beszélt senkihez max 1-2 szót bnőjéhez és csak ment előre...Mindig úgy köszönünk a 2 csajnak a sráccal,hogy 3 arca puszi és hát most sem hagyta ezt ki simán inthetett volna egyet de nem oda jött...És olyan kellemesen érzés ahogy hozzám ér... bele remeg a lábam is...Sose szeretem még ennyire senkit mindig ő jár az eszembe és már ki készít..
2010. júl. 25. 21:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Ilyen csajjal már találkoztam én is, és én se értettem hogy mit akarhat. Néha rám mászott (megfogta a kezem, flörtölt stb), ha én közeledtem felé akkor meg bevágta a durcát. Aztán megelégeltem és megszakítottam vele mindenféle kapcsolatot. Az nem barátság és nem is kellemes ha nem lehetek önmagam, arra meg ne tartson hogy megbeszélje velem a dolgait meg ha kellek fogjam a kezét mikor egyedül van... Keress olyan csajt aki komolyan tudja értékelni az odafigyelést.

Gondolj egy kicsit a saját boldogságodra is, bár bevallom ezt nekem is mondták annó ezt és szartam rá... :D


17/F

2010. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy ennél többet nem akar Tőled (bocs). csak szorakozik Veled!!
2010. júl. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Failure válasza:
ne is vágjad, ha nem akarsz börtönbe menni.
2010. júl. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!