Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mit jelentsen? Nem vágom!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelentsen? Nem vágom!

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy az exem múltkor megkeresett msn-en. Kb. 1,5 hónapja nem láttam fent vagyis le votlam tiltva valszeg. Erre egyszer csak váratlanul elérhető lesz nekem is. Aztán írt nekem, hogy mizujs. Utána meg elkezdtünk ebszélgetni és írta, hogy béküljünk ki. Kibékültünk leírta, hogy ő még mindig kedvel és gondolt rám. Kezdtem örülni aztán mikor beköpte, hogy msot van pasija akkor megint oylan volt mitha képen vágott volna. Viszont attól, hogy van pasija eléggé el van velem is. De én most próbálom ellökni magamtól mert ezt így nem bírom, hogy nem az enyém és közbe meg írogat nekem. Vajon helyesen cselekszem? Mi lenne a legjobb? Véemény?
2009. júl. 17. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem ne kínozd magad ha nem volt elég meggyőző. Ha tényleg akarna valamit akkor mindent megtenne ennek érdekében tehát egyből szakítana a mostani pasijával vagy lehet hogy nem is mondta volna neked hogy van barátja. az én exem is szeretett ilyen hideg zuhanyokkal meglepni.. próbáld más lányok társaságát keresni énis ezt teszem:D
2009. júl. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy csak húzni akar a másik pasival, de sajna az is lehet, hogy a másik pasit akarja féltékennyé tenni veled. Szerintem rendezd szemtől szemben a dolgot - kérdezd meg tőle mik a tervei, akar valamit még tőled vagy hagyjon békében, hogy megismerkedhess egy másik lánnyal.
2009. júl. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!