Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? Ezt nem vágom. Az exem kidobott 1,5 hónapja, de kb. 1 hete mindig nézegeti a myvipen a képeimet és írt már kommentárt is, hogy de jól nézek ki mint mindig...

Figyelt kérdés
Holott legutóbb úgy elküldött mint a huzat aláztuk egymást durván és azt mondta nem érdeklem soha többé ne írjak neki és ne is hívjam. Viszont "kapcsolatban" van az írta ki a myvipe. Akkor most mi van? Lehet felém kacsingat megint mert kezd romlani a kapcsolata? Sokat veszekdszik az új már annyira nem is új pasijával azt hallottam. Vélemény? Mit gondoltok?
2009. jún. 12. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
hát hány évesek vagytok és meddig tartott? lehet akkor csak felkapta a vizet, vagy megkívánt megint, vagy visszavágyik és megbánta, vagy csak hülyít, sok minden lehet! de szerinted meg az miért van hogy a párom volt elmebeteg rib@nca folyton megnéz engem és a páromat is, mi már több mint egy éve együtt vagyunk, ők nem voltak úgy együtt, de a nő betegesen szerelmes volt belé, engem is zaklatott, de aztán leállt azt állította hogy túllépett és hogy most van egy hatalmas szerelme, akiről azt mondta másnak hogy egy büdös madár szóval nem is olyan nagy szerelme... megnéz egy nap engem többször is, én is szoktam őt na de nem NAPI 3-4X! szóval ilyenek a nők :D:D (főleg hogy én is az vagyok na de én mááááááás :D )
2009. jún. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hehe ez jó, de ismerem már annyira, hogy tudom mikor mit és miért csinál. 4 hónapig voltunk együtt. ő 16 én meg 18 vagyok. meglepő volt azért számomra.
2009. jún. 12. 23:38
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak a birtoklási vágytól nem tud teljesen elszakadni tőled. Ha tudod, hogy van másvalakije, akkor ne akarj már tőle semmit. Ha ő akar valamit, majd ő jelez, elvégre ő dobott. Nehogy te fuss utána. Ha pedig már idegesítő, hogy mindig ott van, ahol nem kéne, akkor mondd meg neki finoman, hogy ő szakított, akkor legyen szíves nem a nyakadra járni.
2009. jún. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!