Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az, hogy a barátom 'lájkolgatj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy a barátom 'lájkolgatja', és kommentárt írogat más csajok szexi képei alá, ugye még nem jelenti azt, hogy nem szeret?

Figyelt kérdés
Nekem is szokott bókolni, és tudom, hogy tetszem neki, de mégis félek ilyenkor, hogy mégsem eléggé... 1 éve vagyunk együtt.
2011. jan. 15. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hjaj... Facebook... igen, az marha komoly dolog. "lájkolgat", akkor tuti nem szeret...
2011. jan. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig azt mondom, hogy nem kell kisajátítani a párod, nem kell kalitkába zárni, kell neki hagyni szabadságot, de nekem a hiúságom miatt ez már nem tetszene. Kérdezd meg tőle, hogy ő mit szólna, ha te is ezt csinálnád? Ha veled van, bókoljon neked, főleg, ha azt nyilvánosan teszi és ne csináljon hülyét belőled mások előtt.
2011. jan. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%

Óf@szom, ez a jövő?


Fuckbook aktivitás alapján megítélni az ember párját?


Szánalmas!

2011. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
Aki facebookon van, és nem Zuckenberg a vezetékneve, az sikeres ember nem lehet.
2011. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
sztem szakíts vele, köcsög facebook függő:)
2011. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

igen, ez a jövő...


bírom az ilyen életbevágó problémákat :D

2011. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Lehet,hogy maga a lájkolás komolytalan dolog, de az amit kifejez vele az komoly. Nincs tekintettel rád, mondhatni megalázó dolog amit csinál. Ha tetszik neki egy lány képe tartsa magában. Te nem így gondolod?
2011. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Válaszolnék, de a facebook-párkapcsolatok nagyon feltudják húzni az agyamat... A két komolyabb választ mindenképp olvasdd el, érdemes. Én meg szintén csak szídni tudlak, a facebook-kal együtt.


Hülyeség az egész, azért kell, hogy az emberek még jobban géphez legyenek kötve, még többet fizessünk érte.


Ha a valóéleti "lájkolgatással" ( más lány ölelgetése, puszilgatása, bókólása) lenne a probléma, akkor szívesen leírnám a véleményemet, illetve a tanácsomat, de én nem ilyen ostoba szájber világban. (Igen, facebook-osok, lehet megkövezni, bátran. :)

2011. jan. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
* nem élek ilyen ostoba...
2011. jan. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

milye már, hogy más lányok képeit lájoklja? szerintem ez nem fair Veled szemben. ha van egy párja, ráadásul már 1 éve, akkor valószínűleg meg van elégedve vele, de akkor miért nézeget/lájkolgat/kommentelget más lányokat? szerintem beszélj vele, mondd meg, hgoy Neked ez rosszul esik.

amúgy hány évesek vagytok?

2011. jan. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!