Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál ha a párodat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha a párodat rajta kapnád hogy nézegeti a telefonodban az smseket?

Figyelt kérdés
Nem megtörtént eset csak kíváncsiság, nagyon kiborulnál vagy leülnél megbeszélni vele hogy miért nem bízik benned?
2011. febr. 26. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
elhajtanám.
2011. febr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Norb66 ***** válasza:
Nem szólnék semmit, mert nincs titkolnivalóm, hadd olvassa. Nem mondom hogy nem zavar, mert igen, valószínűleg nem bízik bennem, de az is lehet hogy csak félt. De megbeszélném vele.
2011. febr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Olvassa, ha akarja. De talán mondanám neki, hogy megkérdezhetné tőlem előtte, már csak az udvariasság kedvéért is.
2011. febr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Semmit, nézegesse csak, mert úgyse találna benne félreérthető sms-t.A híváslistámat és még az msn beszélgetéseimet is megnézheti nyugodtan. Nincs rejtegetni valóm előtte.

18/l

2011. febr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én sem nézegetem az övét. Megbízom benne, tudom, hogy nincs mit nézegetnem benne. Ha rajtakapnám? Csodálkoznék rajta, hiszen ő is megbízik bennem, és tudja, hogy nincs mit nézegetnie. Ha nem így lenne, akkor nem lenne jó a kapcsolatunk.


Egyébként ami a telefonomban van, az magánügy. Az ebbe való belemászkálás tökéletesen ugyanolyan, mintha a leveleimet bontaná fel. Azaz nem csak bizalmatlanságról árulkodik, nemcsak erkölcstelen, hanem akár jogilag is büntethető.


Pedro

2011. febr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mivel én sem nézegetem az övét,rászólnék,hogy azonnal tedd le,mert az nem a Te telefonod.És nem azért,mert rejtegetni valóm van,de én sem nyúlok sem a zsebébe,sem a tárcájába,de akkor én is elvárom,hogy a táskám ugyan így csak az enyém.
2011. febr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ha nézegetné a telomat csak az jutna eszembe, hogy hogyhogy ilyen eszébe jut? hogy nem e magából indul ki.

bennem a bizalmatlanság bizalmatlanságot ébreszt.

amikor a semmiből hirtelen valaki féltékeny lesz.


volt hogy a párom írt sms-t napközben, hogy lehet pasizok, azért nem hívom őt fel, meg nem írok.....

elgondolkoztam. miért pasiznék? köv. kérdés: miről jutott ez eszébe? és a köv.: mert most ő mit csinál vajon?????

2011. febr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Olvassa ha neki azzal könnyebb, de szóvá tenném neki, hogy megkérdezhette volna. Illetve ha kedves kérdező neked van valami titkolni valód és nem akarod, hogy kitudódjon akkor az sms elküldése után töröld ill. amit kaptál elolvasás után töröld. Ja és a híváslistát is. Ennyire egyszerű. Ja meg a másik félnek meg kell írni, hogy majd jelzed mikor vagy egyedül és akkor válaszoljon.

A párom előtt majdnem így "bukott le" a meglepetés buli innen kezdve inkább ezt a taktikát alkalmazom. :) 30/N

2011. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem borulnék ki, még le sem ülnék vele beszélgetni.

Nyugodtan olvassa el, amelyiket akarja.

2011. febr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
16:45ös, nincs semmi titkolni valóm, ahogy írtam nem tapasztalat és nem megtörtént eset, semelyik esetben sem :-) én önként oda adom a páromnak a telefont, bármikor a kezébe veheti ha éppen nem vagyok a szobában akkor is, használni is szokta, ez így megy fordítva is, nálunk legalábbis ez a normális :-)
2011. febr. 26. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!