Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal lazább a szex egy haverral?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és szűz,tegnap beszélgettem az egyik haverommal,hogy sokkal könnyebb hogyha egy haverral fekszel le először!Azt mondta hogyha pl van egy kapcsolatod,vársz olyan 5-6 hónapot míg lefekszel a pasiddal míg meg nem bízol benne és ha lefekszetek és nem volt jó akkor totál fölösleges volt vele annyit várnod,de hogyha lefekszel egy haveroddal, megkéred h legyen óvatos,akkor már ha lesz egy komoly kapcsolatod akkor sokkal könnyebb lesz a szex vele!Valami szinten egyet értek vele,de nem tudom hogy mennyire van igaza ebben!

Ti erről mit gondoltok?Itt nem rólam van szó hogy mit csináljak vagy mit ne,hanem saját gondolatokat várok!


2009. júl. 12. 13:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
20%
Amikor meg akartam d*gni az egyik barát barátnőmet akkor én is ilyeneket mondtam neki.
2009. júl. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én is épp ilyesmivel próbálkozok egy havernőmnél.:DD Dee mentségemre szóljon, hogy neki elég nagy orgazmushiánya van.:P
2009. júl. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Mellesleg van csaja két éve...

leheet h ti azt mondtátok a haverotoknak,engem tutira nem akar megdugni,sem a baráti kapcsolatot nem akarja tönkretenni,másrészt meg a család jó barátja,apummal dolgozott évekig,és nem hiszem h ezt a bizalmat tönkretenné,mert dugni akar,de rem h lássátok itt az első mondatomat!!!!

2009. júl. 13. 16:00
 24/26 anonim ***** válasza:

Akkor meg te akarsz vele dugni.

Ha nem érintene a dolog, nem kérdezted volna meg.

2009. júl. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
ja, ennyi
2009. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Én se akarok vele dugni, egész más téma volt előtte,és valahogy itt lyukadtunk ki!
2009. júl. 13. 19:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!