Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szex egy haverral?

Első szex egy haverral?

Figyelt kérdés
Van egy olyan haverom, akivel már jó párszor volt köztünk ez-az, de még sosem feküdtünk le egymással. Ha egy buliban vagyunk, mindig egymás mellett kötünk ki, de járni egyikünk sem szeretne a másikkal. Felvetődött a szex ötlete. Kívánom, jó vele az orális szex, de nem tudom, hogy így érzelmek nélkül jó ötlet-e vele elveszteni a szüzességemet.
2011. febr. 26. 15:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Miért ne?
2011. febr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Az orál nem okoz gondot neked érzelmek nélkül, akkor maga a szex miért okozna? A te szegénységi bizonyítványod és igénytelenséged, ha annyira nem tiszteled magad és a tested, hogy ezt a pillanatot egy olyan személlyel oszd meg, akit szívből szeretsz. Nah hát mindegy, ki ilyen ki olyan, neveltetésbeli hiányosságokkal nem lehet mit kezdeni.
2011. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Miért ne?
2011. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
DE NAIV VAGY! AZÉRT KÖT KI MELLETTED BULIKON IS, MERT TÉGED KI TUD HASZNÁLNI!
2011. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

én is azt mondom, hogy miért ne, bár benne van a pakliban, sőt egyértelmű hogy csak kihasználna, de ha te is csak szexet akarsz vele, kívánod akkor simán jó...akár te is kihasználhatod xd :D viszont ha te többet is szeretnél tőle, akkor nem kellene, mert azért akármilyen lazán is veszed az elsőt, ha nemis nagyon, de minimálisan mindenféleképpen kötődni fogsz hozzá érzelmileg...és ha úgygondolod hogy jólenne több is, szóval hogy összejöttök, vagy ilyesmi, akkor elég rosszul fogod magad érezni, mert nemhiszem hogy ő összeakarna veled jönni...megdug párszor és annyi, meg ha épp nincs senkije, te meg megint ottvagy buliban, akkor megint xd...

ha te vállalod ezt a rossz érzést, hogy nemkellesz neki többre, mint szex, pedig te örülnél neki, akkor semmi akadálya... viszont ha nincs benned különösebb érzelem iránta, akkor az a legjobb, és nyugodtan lefeküdhetsz vele.. szerintem nemkell ezt a szüzesség témát olyan komolyan venni hogy úristen kivel, mennyi idő után, milyen körülmények között veszítem el... mondjuk ez emberfüggő :) 16/L

2011. febr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én se akarok tőle most többet, csak haverok vagyunk. De ki tudja később mi lesz? Pont ettől tartok, hogy esetleg többet éreznék iránta, ha megtörténne.
2011. febr. 27. 18:50
 7/15 anonim válasza:
30%

annyi, h akk kötődnél hozzá-és lehet, h ő is hozzád! próbáld meg!AM bizonyos kölcsönös vonzalom biztos lenne!

DE nem baj, lehet hogy jó fog kisülni belőle(márminthogy átvitt értelemben)

2011. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

amúgy Kérdező?

fiú vagy,vagy lány???

2011. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzel semmit, akkor NE add neki a szüzességedet!!!!4 18/f
2011. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
a kérdező lány
2011. febr. 28. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!