Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szex egy haverral?

Első szex egy haverral?

Figyelt kérdés
Van egy olyan haverom, akivel már jó párszor volt köztünk ez-az, de még sosem feküdtünk le egymással. Ha egy buliban vagyunk, mindig egymás mellett kötünk ki, de járni egyikünk sem szeretne a másikkal. Felvetődött a szex ötlete. Kívánom, jó vele az orális szex, de nem tudom, hogy így érzelmek nélkül jó ötlet-e vele elveszteni a szüzességemet.
2011. febr. 26. 15:38
1 2
 11/15 Lackaaa válasza:
32%
legjobb dolog! én is egy ilyen lány barátommal vesztettem el és mai napig örömmel gondolok rá vissza. A barátokkal(ellenkező nemű) sokkal élvezetesebb a szex, mint egy discos pipivel a sloziba:)
2011. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
90%
Érzelmek nélkül nincs értelme a szexnek, pláne, ha az elsőről van szó.Ennek a dolognak értéke van, olyannak add, aki megérdemli, aki szeret, megbecsül, s te is őt.Egy "haver" nem méltó erre, döbbenetes, hogy ezt ilyen közömbösen tékozolják el a fiatalok...
2011. febr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%

szerintem egyáltalán nem olyan nagy dolog az 'első'...

mindenki hú legyél szerelmes stb... hülyeség

én cseppet se kötődtem jobban ahhoz, akivel elvesztettem (jártunk, de szerelmes nem voltam, csak jól éreztük magunkat egymással) és mai napig tök semlegesen gondolok rá. (tehát nem fogsz feltétlenül többet érezni iránta utána)


legjobb barátnőm is egyik haverjával vesztette el a napokban, és nem is voltak olyan hű de jóban...


nem kell ezt annyira túl dramatizálni :)


nyugodtan veszítsd el vele, ha szeretnéd : D


és lehet most engem k*rvázni stb, engem nem érdekel :D csak a saját véleményemet mondom.


17/L

2011. febr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
93%

Ne.

30/N

2011. márc. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
32%
Így indult a barátommal... szexhaverság. Mikor elvesztettük egymással, még nem is jártunk... utána rá jöttünk össze, és 7 hónapja együtt vagyunk. :)
2011. márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!