Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal lazább a szex egy haverral?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és szűz,tegnap beszélgettem az egyik haverommal,hogy sokkal könnyebb hogyha egy haverral fekszel le először!Azt mondta hogyha pl van egy kapcsolatod,vársz olyan 5-6 hónapot míg lefekszel a pasiddal míg meg nem bízol benne és ha lefekszetek és nem volt jó akkor totál fölösleges volt vele annyit várnod,de hogyha lefekszel egy haveroddal, megkéred h legyen óvatos,akkor már ha lesz egy komoly kapcsolatod akkor sokkal könnyebb lesz a szex vele!Valami szinten egyet értek vele,de nem tudom hogy mennyire van igaza ebben!

Ti erről mit gondoltok?Itt nem rólam van szó hogy mit csináljak vagy mit ne,hanem saját gondolatokat várok!


2009. júl. 12. 13:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
68%
Ja ha valaki ilyesmit bevesz (főleg 16 évesen) (nyugi nem rólad van szó mielőtt nekem esel hanem általánosságban), mit fog szólni hozzá majd az első igazi szerelme. Nagyon meg fogja bánni. Mert fogalma sincs egy fiatal kis szűznek, hogy milyen az igazi szerelmünkkel az első. Mellesleg attól, hogy valakit egyszer megdugott egy haverja és elvesztette a szüzességét SEMMIvel nem fog jobban menni a következő majd a nagy szerelmével, mivel attól, hogy egyszert járt benne farok és esetleg nem fog vérezni attól még semmit nem tud a szexről, hiszen csak egyszer megdugták. Ennyi. Iszonyat gyerekes ez a felfogás. Arról meg ne is beszéljünk, hogy mindez "szép és jó" így eltervezve, demegnézem, hogy egy tizenéves kistini mikor fog megállni az egy havernál, hiszen már elvesztette a szüzességt, akkor már úgyis "mindegy", jöhet a kvöetkező, a következő és így tovább.
2009. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Tutira nincs szexhiánya mert 2éve van neki barátnője!!!
2009. júl. 12. 14:41
 13/26 A kérdező kommentje:
Az előző kommentem a 14:34 eshez szólt!
2009. júl. 12. 14:46
 14/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség. Először is a haverral sem lesz jobb, mint azzal akibe szerelmes vagy (sőt). Amúgy se fölösleges 5-6 hónapot várni, sokan nem élvezik az elsőt, úgyhogy ebből szerintem nem következik, hogy az ember ne várjon, vagy ne a szerelmével veszítse el, hanem előtte kettyintsen a haverjával. Másrészt meg ez a barátság/haverság rovására mehet.
2009. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Na végre egy privát vélemény!!!Köszönöm :))
2009. júl. 12. 15:36
 16/26 anonim ***** válasza:
"sokan nem élvezik az elsőt," a másodikat jobban fogja?
2009. júl. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
nemvalószínű
2009. júl. 12. 16:38
 18/26 anonim ***** válasza:

Igen, én is ezt írtam.

14:36 vagyok


Amúgy még az eszembe jutott, hogy ha egy haver mondja, vagyis egy fiú, akkor lehet azért gondolja így, mert a fiúkban nagy a teljesítmény kényszer. Mert azt gondolják, hogy lányoknak nagyok az elvárásaik. És lehet ezért sokak szerint jobb valaki olyannal az első bénázáson túlesni, akinek a véleménye annyira nem számít, hiszen úgyse lesz utána közös jövőjük, mint a szerelmével. Csak abba nem gondolnak bele, hogy egy alkalom nem ad kb semmilyen tapasztalatot, bár ezt már leírtam.

2009. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

14:36

Igen ebben lehet valami a bénázás miatt...

2009. júl. 12. 16:47
 20/26 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem ha a lány nem túl romantikus alkat, akkor lehet még jobb is ha a haverjával szexel először. Persze csak ha olyan a haver, és nem lesz utána "uristen deciki nemszólokhozzá" dolog.

Így valami fogalma csak lesz már, és legalább élvezni fogja a szerelmével a másodikat..

2009. júl. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!