Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal lazább a szex egy haverral?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és szűz,tegnap beszélgettem az egyik haverommal,hogy sokkal könnyebb hogyha egy haverral fekszel le először!Azt mondta hogyha pl van egy kapcsolatod,vársz olyan 5-6 hónapot míg lefekszel a pasiddal míg meg nem bízol benne és ha lefekszetek és nem volt jó akkor totál fölösleges volt vele annyit várnod,de hogyha lefekszel egy haveroddal, megkéred h legyen óvatos,akkor már ha lesz egy komoly kapcsolatod akkor sokkal könnyebb lesz a szex vele!Valami szinten egyet értek vele,de nem tudom hogy mennyire van igaza ebben!

Ti erről mit gondoltok?Itt nem rólam van szó hogy mit csináljak vagy mit ne,hanem saját gondolatokat várok!


2009. júl. 12. 13:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
47%
Hát szerintem ez egy nagy hulyeseg.Ha elakarod vesziteni a szuzidet akkor azt szerelembol tedd.. Hanem meg fogod bánni..Én is megbántam h egy oan csajjal veszitettem el akit akkor ismertem meg es csak egy aktus volt.De havernal is ugyanez van..Xal na
2009. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
35%
Ha kell megduglak
2009. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%

A haverod csak megakar dugni, ennyi. Szüzességet szerelemből kell elveszteni, nem abból h most egy haverral össze beszélsz h ok akkor dugjunk.

Nem lazább semmivel, sőt lehet h ez az egész a baráti kapcsolat rovására fog menni.

2009. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Nem a haverom nem akar megdugni!!!

De megkértem mindenkit h ne rólam dumáljunk,én is szerelemből akarom elveszíteni,nem egy szimpla haverral!

2009. júl. 12. 14:02
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
A haverod csak megakar dugni, ennyi.
2009. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
NEM akar megdugni mit nem lehet ezen felfogni!!!Én NEM RÓLAM VAN SZÓÓÓÓ
2009. júl. 12. 14:07
 7/26 anonim ***** válasza:
79%
Már írtam: Nem lazább semmivel, sőt lehet h ez az egész a baráti kapcsolat rovására fog menni.
2009. júl. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
68%
és nem kell letagadni hogy rólad volt szó amúgy, nem lát itt senki tudtommal, legalább ne hazudj egyértelmű dolgokról...
2009. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Utolsóhoz...igen én beszélgettem erről a haverommal!

De én nem akarok lefeküdni sem vele,sem másik haverommal,csakis szerelemből!

De odaírtam azt is h ne velem foglalkozzatok,hanem hogy ti erről mit gondoltok,h ti meg csinálnátok e ez egy haverral vagy sem,nem velem kell foglalkozni mert az csak az én dolgom h kivel fekszem le!

2009. júl. 12. 14:29
 10/26 anonim ***** válasza:
70%
szerintem azért írja mindenki azt neked, hogy a haverod csak le akar fektetni, mert a szituációból nagyon az jön le, hogy ti beszélgettetek, te szűz vagy, a haverodnak lehet, hogy szexhiánya van, és ezért jött ezzel elő, hogy akkor hátha majd te belemész. hiába kérdeznéd meg tőle, így van e, letagadná. és ő azt nem tudhatja (vagy nem vesz tudomást róla), hogy te szerelemből akarod elveszíteni.
2009. júl. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!