Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú-lány barátság. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátság. Szerintetek létezik? Ha igen miért, ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
szeretnék minél több kommentet. ez afféle közvélemény-kutatás :)
2012. júl. 11. 23:26
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Létezik :D
2012. júl. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. A barátság nem nemhez kötött.
2012. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, egyértelműen.

A két legjobb fiú barátom párkapcsolatban van, és én is abban vagyok, egyáltalán nem érzünk többet a másik iránt viszont nagyon jól megértjük egymást.


Az osztályomban 27 fiú van, és rajtamkívül 3 lány, 1 lány barátom van közülük, és kb 10 fiú, egyikük sem szerelmes belém, tudják hogy van barátom, mégis tökjól elhülyülünk, mert elég fiús lány vagyok és szeretek a játékokról beszléni és hasonlók :D


Ha ezekután valaki szerint nem létezik mert valaki mindig többet érez...Hát nemhiszem hogy 10+ fiú belém van zúgva, mert még máshonnan is vannak fiú barátaim akikkel semmilyen vonzódás nincs. Ilyen egyszerű. :D


16/L

2012. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, de extrém körülményeket igényel általában.


Saját példa: óvoda óta ismertük egymást, nem voltunk túl jóban de annyira nem is öltük egymást általában... Aztán 2 évig nem találkoztunk (12-14 éves korunk között), aztán újra, és valahogy úgy alakult, h 4 évig a legjobb barátom volt. Közben mindkettőnknek alakult hosszabb távú kapcsolat is, én biztosan nem éreztem semmit iránta, ő pedig azóta is azzal a lánnyal van együtt, szóval szerintem ő sem. Azóta eltávolodtunk egymástól így h nem találkozunk már annyit, de azért csak 4 év volt...


Másik eset, aki szerintem már inkább barát mint haver... Egy kicsi, családias légkörű koliban laktunk, szaktársakként, egyszerre voltunk gólyák és úgy ismertük meg egymást, hogy mindkettőnknek éppen kapcsolata volt. Szaktársakként van ugyan közös érdeklődési körünk és témánk, világnézetünk is hasonló, de annyi minden más dologban különbözünk, h nem illenénk össze, viszont nagyon jókat tudunk beszélgetni.


Mivel elég fiús szakon vagyok, nagyon sok a fiú haver, barátnak keveset tartok..


20L

2012. júl. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem létezik, csak ritka.

Több oka van annak, hogy miért ilyen ritka.

Az egyik előttem szólótól idéznék: "a fiúk nem beszélgetnek/társulnak/barátkoznak olyan lányokkal aki nekik nem tetszik" Például ezért. Ha minél többen barátkoznának olyan lányokkal, akik nem tetszenek nekik, akkor biztos több lenne a fiú-lány barátság is.

2012. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!