Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú-lány barátság. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátság. Szerintetek létezik? Ha igen miért, ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
szeretnék minél több kommentet. ez afféle közvélemény-kutatás :)
2012. júl. 11. 23:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
nekem sok fiú haverom van..de csak 1-2 barátom (fiú) és nemnemlétzeik mert az egyik fél mindig többet érez!
2012. júl. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Létezik, csak nagyon ritka. Mivel ritka az, hogy egyik sem lesz idővel szerelmes a másikba, amivel a barátság is véget ér, megromlik. De vannak kivételek, vannak olyan helyzetek, ahol az egyik fél sem érez úgy a másik iránt és később sem, és ott lehet csak barátság, ami aztán szoros lehet. Úgyhogy igen, létezhet, csak ritkán.
2012. júl. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Nekem 12 fiú barátom van és TÉNYLEG csak barátok vagyunk,se több se kevesebb...olyanok vagyunk mint a testvérek.

Úgyhogy szerintem létezik fiú-lány barátság:D

2012. júl. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Létezhet, de a legtöbbször a egyik fél többet kezd érezni a másik iránt, itt van az én példám, szerelmes vagyok az egyetlen igazi barátomba. De nem hiszem, hogy Ő többet érezne.
2012. júl. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Létezik.:)
2012. júl. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Létezik. Hogy miért? Mert létezik és kész. Nekem részem van benne.
2012. júl. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Nos eléggé komplikált kérdés, de vágjunk bele. Ha csak azon eseteket nézzük, amikor társaságban ismerkednek meg, akkor egyértelműen nincs, mivel a fiúk nem beszélgetnek/társulnak/barátkoznak olyan lányokkal aki nekik nem tetszik. Amikor csajozásról van szó, és a fiú egyfolytában bókol, akkor a lány barát zónába rakja. Félreértés ne essék ez nem barátság, ugyanis a lánynak a fiú csupán egy valaki, akit bármikor ugráltathat, felhívhat éjszaka ha valami kínja van. A fiú viszont továbbra is őrülten szerelmes a lányba, és vágyakozik utána, miközben éjt nappallá téve csicskáztatják. A kiskapu, ami talán nevezhető fiú-lány barátságnak az a kisgyermekkortól tartó barátság, amikor a gyermekek együtt nőttek fel, és soha nem tekintenének egymásra párként. Bár személyes véleményem szerint ez is sántikál kissé. Remélem segítettem :)


16/F

2012. júl. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
77%

Szerintem nincs. Lehet, hogy egy ideig egy fél sem akar többet, de szerintem olyan nincs, hogy akár egy kis időre is ne fordulna meg valamelyikük fejében ennél több. Nekem sok fiú barátom van, de vagy kiderül, hogy egy idő után én érzek többet, vagy ők. Volt egy srác, akivel jártunk is, de sajnos csak 2 hónapig tartott a kapcsolatunk. Akkor kicsit eltávolodtunk egymástól, de azóta megint jó barátok vagyunk, meg beszéljük a pasi/csaj ügyeket is.

Most pedig van egy srác, a legjobb barátom, akivel mindketten többet érzünk egymás iránt. Csak úgy izzik köztünk a levegő, és mindketten tudjuk a másik érzéseit. De a korkülönbség miatt (közös megegyezés alapján) nem lesz kötünk több, csak barátság.

2012. júl. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nagyon sok fiú (inkább férfi) ismerősöm van. De ezek közül csak egyet tartok a barátomnak. Én megosztok vele mindent és ő is velem. Mindketten komoly kapcsolatban élünk. Igazából az érdeklődési körünk, ami "összehozott" minket. Lehet, hogy azért sem tekintünk egymásra nőként és férfiként, mert nagy a korkülönbség (kiderült, hogy apám ismerőse). Az 5év alatt egyszer sem merült fel bennünk még csak poén szinten sem, hogy legyen köztünk valami. De ennek ellenére szerintem is nagyon ritka.
2012. júl. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hááát...A legjobb barátom a párom.:D Amúgy legjobb barátokból lettünk egy pár, már 2 éve:)
2012. júl. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!