Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ő többet érez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő többet érez?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy jó barátom, pici korom óta ismerem, és aóta ő a legjobb fiúbarátom. Mindent megbeszélünk, de mostanában elkezdett furcsán viselkedni. Eddig csak mindíg megölelt de mostanában, poénpól megfogja a kezem, azzal szórakozik hogy kicsatolgatja a melltartómat és utána ragaszkodik hozzá hogy ő csatolja vissza. Mindíg arra kér hogy hagy feküdjön a hasamon. Sokszor észrevettem hogy csak úgy elkezd simogatni, a karomat, a combomat. Előfordult hogy szedett nekem virágot..ha arról beszélek neki aki tetszik nekem féltékeny lesz...olyanokat mond h de ő sokkal erősebb, simán megverné meg ilyesmik :S De közben meg ha sokáig nem találkozunk akkor se hív sokszor úgy érzem nem is hiányzom neki de amikor felhívom hogy találkozzunk akkor mindíg jön és elmondja mennyire hiányoztam...(nem értem akkor mért nem hívott?!) Elmondja ő is hogy ki tetszik neki, szinte válagot a lányok közük...most többen is vannak akik nyomulnak rá, közülük fog vaálasztani...akkor csak nem tetszek neki?! Meg ha tetszenék neki már régen léphetett volna, hiszem sokszor vagyunk kettesben. Már tényleg nem tudom mi van..:/ Ti mit gondoltok? 17/L

2012. júl. 11. 21:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát eddig hagytam neki, aranyosan csinálta nem olyan nyomulósan csak elkezdtem gondolkozni hogy akkor ez most mi..de már én sem tudom igazából mit akarok...egyrészt minden barátnőm (akik csak képről ismerik meg onnan hogy meséltem nekik róla) azt mondja hogy "olyan helyes pasi, hülye vagy ha nem jössz össze vele" meg hogy "ha nekem lenne ilyen barátom már rég nem csak barátok lennénk"..nos nem mondom tényleg jó pasi de nem tudom...abba reménykedtem hogy mondjuk megcsókol és akkor úgyis eldőlne hogy mit érzünk...így viszont elég nagy kettősség van bennem :S
2012. júl. 11. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!