Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ő többet érez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő többet érez?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy jó barátom, pici korom óta ismerem, és aóta ő a legjobb fiúbarátom. Mindent megbeszélünk, de mostanában elkezdett furcsán viselkedni. Eddig csak mindíg megölelt de mostanában, poénpól megfogja a kezem, azzal szórakozik hogy kicsatolgatja a melltartómat és utána ragaszkodik hozzá hogy ő csatolja vissza. Mindíg arra kér hogy hagy feküdjön a hasamon. Sokszor észrevettem hogy csak úgy elkezd simogatni, a karomat, a combomat. Előfordult hogy szedett nekem virágot..ha arról beszélek neki aki tetszik nekem féltékeny lesz...olyanokat mond h de ő sokkal erősebb, simán megverné meg ilyesmik :S De közben meg ha sokáig nem találkozunk akkor se hív sokszor úgy érzem nem is hiányzom neki de amikor felhívom hogy találkozzunk akkor mindíg jön és elmondja mennyire hiányoztam...(nem értem akkor mért nem hívott?!) Elmondja ő is hogy ki tetszik neki, szinte válagot a lányok közük...most többen is vannak akik nyomulnak rá, közülük fog vaálasztani...akkor csak nem tetszek neki?! Meg ha tetszenék neki már régen léphetett volna, hiszem sokszor vagyunk kettesben. Már tényleg nem tudom mi van..:/ Ti mit gondoltok? 17/L

2012. júl. 11. 21:30
1 2
 1/11 KMJ ***** válasza:
Szerintem ő csak fizikálisan érez többet.
2012. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan eset, hogy mivel már régóta ismer ezért egyfajta családtagként tekint rád akit óv a férfiaktól, mert tudja a többségük milyen. Azt gondolja ő bepróbálkozik, de nem lép nagyokat mert nem utasítod el amit csinál de nem is bátorítod ezért zavart helyzetbe kerül és hogy tisztázza a dolgot megnézi milyen reakciót vált ki belőled ha ő szerez magának egy barátnőt aki nem te vagy.
2012. júl. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"Kedves" első válaszoló: nem lett volna muszáj írnod...sok minden nem derült ki a válaszodból..nem értemmire akarsz célozni ezzel a balkezes dologgal, a "redva" megszólításra pedig inkább nem reagálnék..-.-

3. válaszoló: Köszi a választ :) De ebből sem derült ki, akkor most szerinted többet érez? azt gondolod hogy féltékennyé akar tenni a többi lánnyal?!

2012. júl. 11. 21:43
 4/11 anonim ***** válasza:

Abból amit leírtál én azt vettem le, hogy egyenlőre még nem tárta eléd a valódi érzelmeit, vagy igen de nem kapott rájuk (egyértelmű) választ tőled. Tehát ha kerek perec rákérdeznél akkor szerintem a homály máris eloszlana.

De szerintem tetszel neki és ha jó és régi a kapcsolatotok akkor talán még bele is mehetnél.


(Viszont fennáll annak a lehetősége is, hogy nem akarja kockáztatni az elvesztésedet mint gyerekkori jó barátot.)

2012. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom, de ÉN nem akarom kockáztatni :S Azt nem tudom hogy ő hogy van vele. nem merem megkérdezni mert félek hogy mindezt csak barátságból csinálta és akkor olyan mintha én akarnék többet hogy ilyenekre gondolok :S

De azzal is szórakozott már hogy a dekltásomba célozgatott radírral és amikor sikerült "betalálnia" nagyon örült magának....nem tudom hogy ilyenek beleférneke egy barátságba...Vagy az hogy úgy akar csiklandozni h benyul a pólóm alá..meg ilyen dolgok..

2012. júl. 11. 21:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Az milyen reakciót váltott ki belőle amikor neked fiúbarátod volt? (Ha volt.)
2012. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgy rendes barátom még nem volt, de volt egy srác akivel majdnem összejöttünk, őt már akkoriban sem szerette, de után amikor elég csúnyán véget ért ez a kapcsolatnak nem nevezhető dolog kifejezetten megutálta (pedig még régen barátok voltak mielőtt elkezdtünk kavarni)..nos azóta nagyon utálja...már csak azt is ha megemlítem, vagy ha mondom hogy hiányzik akkor is rögtön lehurrog hogy meg se említsem, szerintem ha találkoznának tuti megverné...azt mondja miattam utálja
2012. júl. 11. 21:59
 8/11 anonim ***** válasza:

A bro kód szerint a tesó húga minden esetben tabu.

Szóval eszerint tényleg húgként tekint rád.

2012. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor semmi több? :)
2012. júl. 11. 22:04
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszom.


Szerintem is is. Húgként is tekint rád, de elkezdett nőként is és most nem tudja mit kezdjen mert tőled még kapott egyértelmű választ.

Szerintem vagy mond meg neki mit akarsz vagy szerezz be valakit, hogy leesen neki a szitu.

2012. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!