Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem tudok vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudok vele egyszerűen szakítani!

Figyelt kérdés
nem vagyok boldog a kapcsolatomba de több éve vagyunk együtt és nem bírok szakítani egyszerűen :S egyrészt mert szeretem még (ő már nem hiszem) és szinte együtt élünk és tök egyedül lenni megint ráadásul a legjobb barátom is elköltözött jó messzire a másik is elfog és van egy barátnőm de nem tudunk sokat találkozni és mikor nem volt pasim akkor is utáltam egyedül lenni olyan nyominak éreztem magam :S szakítani akarok de mégis 4 év.. és nem tudom mi legyen
2012. júl. 11. 18:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ugyanez nálam is. Első kapcsolatom. Egyszer megcsalt. Többször visszafogadtam mert én még mindig szeretem és várom h hátha...de nagy sz.rt már bocsánat már üt is...annyira fáj mert nem ezt érdemlem és nem akarok szakítani azt akarom h szeressen mint régen de tudom h nem lesz olyan soha. Többször szakítotttam de mindig visszakönyörgi magát ...annyira fáj hogy nem is hiszem h lehetek boldog valaha.
2012. júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nyugi én is elkövettem néhány szarvas hibát,az egyikből már nem tudok kilépni soha megbékéltem vele.Ha úgy érzed boldogtalan vagy vele a bűntudat ne tartson mellette.Mert amikor már tényleg komolyra fordul,és már gyerek lakás házasság lesz belőle,még nehezebb lesz kivándorolni ebből, sőt lehetetlen! Én is bűntudatból maradtam szeretem most is nagyon nagyon ő jobban mint én.De gyerek is van a dologban sok adósság.És ami miatt maradtam az a bűntudatom volt. Meg persze nagyon szerettem is!És szerintem mellette fogok maradni.
2012. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!