Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem tudok vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudok vele egyszerűen szakítani!

Figyelt kérdés
nem vagyok boldog a kapcsolatomba de több éve vagyunk együtt és nem bírok szakítani egyszerűen :S egyrészt mert szeretem még (ő már nem hiszem) és szinte együtt élünk és tök egyedül lenni megint ráadásul a legjobb barátom is elköltözött jó messzire a másik is elfog és van egy barátnőm de nem tudunk sokat találkozni és mikor nem volt pasim akkor is utáltam egyedül lenni olyan nyominak éreztem magam :S szakítani akarok de mégis 4 év.. és nem tudom mi legyen
2012. júl. 11. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudom érteni. Én is így voltam....az lett a vége, hogy ő dobott engem. Ha nem vagy vele boldog, nem tesz boldoggá, akkor neked kéne lépni. Főleg ha úgy érzed nem szeret már. És ha feldobnátok a kapcsolatotokat vagy megbeszélnéd vele hogy valamerre lépni kéne?
2012. júl. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggő vagy.
2012. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen de ő az első pasim nem tudom az vagyok-e
2012. júl. 11. 18:30
 4/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Lehet az vagy.....de szerintem csak ragaszkodsz tudat alatt az elsőhöz...
2012. júl. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi 2 éve vagyunk együtt. Nálunk is vannak bajok néha már nekem is megfordult a fejemben,hogy szakítok de én sem bírtam. Hiszem mindig,hogy meg fog változni vagy valami de érzem néha,hogy nem olyan ez az egész mint mások kapcsolata. Látok párokat és folyton hasonlítgatom magunkat hozzájuk és mindig arra jutok,hogy úr isten mi sehol nem vagyunk hozzájuk képest. Próbáltam már vele megbeszélni de nem nagyon változnak a dolgok. Nem tudom mi legyen 2 év hosszú idő nem olyan könnyű kiszállni ha baj van....szóval én megértelek kedves kérdező!
2012. júl. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Mert mi lányok (normálisabbika) ilyenek vagyunk! Tötymörgünk a pasinkkal várjuk a csodát, és bumm nem történik semmi. Én is ez voltam....
2012. júl. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát igen pedig simán félre k.úrhattam volna kb azt se venné észre de nem csak annyira megszoktam h mindíg vele vagyok mostmeg egyedül.. mondjuk jelentkeztem suliba ugyh majd nem fogok unatkozni meg van 2 barátnőm akik szinglik lettek ugyh majd szórakozok velük
2012. júl. 11. 18:46
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#6 Igen, ti "normálisabb" lányok. Aztán nem becsülnek, faképnél hagynak egy "b.nkó csaj" miatt benneteket, akinek a fenekét is kinyalják.


Nem azért írtam, hogy lepontozzatok. Csak simán ezt figyeltem meg.

2012. júl. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én mindent megtettem érte de ő nem csinál semmit h jó legyen nem egyszerűen mintha nem hallaná h mondom h nekem ez így nem jó... nem fogok várni már kb 600 szor döntöttem el h többet nem foglalkozok vele de még mindíg vele vagyok és én kinyalom az ő seggét kb ő meg semmit nem tesz
2012. júl. 11. 19:00
 10/12 A kérdező kommentje:
ja most jött meg a melóból és jött hozzám és még csak be se jön a szobámba köszönni hanem kint leült a nappaliba anyáékhoz.. én ki nem megyek kíváncsi vagyok mikor jön be..
2012. júl. 11. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!