Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha még mindig szeretem az exem de semmi jó nem lenne abból ha megint összejönnénk?

Figyelt kérdés
egyáltalán nem illettünk össze, semmibe nézett és nem is szeretett, de én még szeretem.. hogy tegyem rajta túl magam?
2012. júl. 7. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha úgy van, ahogy írtad, akkor semmi értelme egy olyan emberrel újra együtt lened, aki semmibe néz ...

Próbáld meg lekötni a figyelmed mással, itt a nyár, menj a barátaiddal strandra, bulizni ...

2012. júl. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gyere hozzám
2012. júl. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Solarian ***** válasza:
De honnan veszel te olyant, hogy összejönne veled újra? Már főlet ha cseszett rád.
2012. júl. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!