Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem vagy sem? O. o (kezdek belezavarodni) :/

Figyelt kérdés

kettőnk "kapcsolata" éve kezdődött amikor mindketten egy hangszert választottunk a zenesuliban nem sokára duóban nyomattuk :D több mint évig, kb a második évben kezdtem el kicsit többet érezni ...bár akkor nem értettem mi is ez :D

Később aztán teljesen belezúgtam , de nem mertem bevallani neki mit érzek ,féltem a visszautasítástól.Emiatt nem is tudtam szerelembe esni,barátnőm sem volt.Aztán a 6. év elején egy versenyre mentünk ami végén felvetette hogy nem megyünk-e el sétálni valamerre. Beszélgettünk stb.A második randin megtörtént az első csók, de az is másodpróbálkozásra mert félt hogy a hosszú barátságunknak

vége lesz ,ha szakítunk és ő ezt nem akarja, és hogy megéri ez egyáltalán, erre csókkal válaszoltam, de beleegyeztünk hogy gondolkodunk ezen mindketten.A köv. randin ő vetette fel a kérdést hogy akkor "hogy is állunk"

erre megint smacival feleltem ( nem tudom ez a mániám) xD

már lassan 4hónapja vagyunk együtt.Elején nagyon jó volt, de aztán most már nem tudom mit érzek és legfőképpen ő mit érez.Valami vonzódást persze még mindig érzek , alig bírok megszólalni amikor beszélgetünk.De mivel még rajta kivűl nem voltam senkibe sem szerelmes nem tudom ez mit jelent.

Egyébként fiú vagyok mindketten 14évesen vunk.

Előre is köszi válaszaitokat!


2012. júl. 6. 12:11
 1/4 A kérdező kommentje:
A "kapcsolat" 6éve kezdődött ,és 4évig duóztunk :D
2012. júl. 6. 12:13
 2/4 anonim ***** válasza:
blablablablablablablablablablablablablablablabla
2012. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiatalok vagytok még de szerintem nyugodtan beszéld meg vele kérdezgesd arrol ő mit érez csinálj közös programokat akár strand vagy valami séta kirándulás
2012. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem is:blblablablablabla
2012. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!