Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért álmodom másról, gondolok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodom másról, gondolok másra, ha nem őt szeretem?

Figyelt kérdés

3 éve boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatban élek. Nagyon szeretem, tisztelem a párom. Azonban jött egy férfi az életembe akit először még csak nem is kedveltem (ráadásul sokkal-sokkal idősebb mint én), majd azt vettem észre, hogy egyre többet gondolok rá, sőt szinte minden álmomban (erotikus is) szerepel... kétségbe vagyok esve. Nem akarom, hogy rámenjen a kapcsolatom, viszont hajt a kíváncsiság és a vágy... A másikkal csak akkor találkozom ha összeülünk a haverokkal egyet sörözgetni... (kb 1-2 hetente) tehát még azt se lehet, hogy "ritkábban" lássam, mert egy a baráti körünk.

Mit tegyek szerintetek?


21/l



2012. júl. 4. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos az érzéseidet, csak Te érzed.

Először is döntsd el, hogy a barátodat szereted-e még, vagy inkább a tisztelet és kötődésről szól. (ha nem arányosak a szeretettel, hanem inkább ezek dominálnak, az nem jelent jót)

Másodszor, gondold át, hogy az "idősebbik fél " mit érez irántad.

Harmadszor, ha átgondoltad a jelenlegi barátoddal való helyzetet és a "férfi" érzéseit, szándékait tisztán látod, tudod, akkor mérlegelj, milyen volt a múlt, milyen a jelen és megéri-e az elképzelt jövőért kipróbálni ezt a fajta, újat.

2012. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hála az égnek bebizonyosodott számomra, hogy érdemes ide még kiírni kérdéseket, mert vannak normális válaszok is.


Köszönöm.

2012. júl. 5. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!