Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek?! Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek?! Nagyon szeretem!

Figyelt kérdés
lassan 4 éve vagyunk együtt barátommal, minden nagyon jó volt, de kb 2 hónapja, egy vita után derült ki, hogy már nem szeret úgy mint rég, de nem akar elveszíteni. mindent megbeszéltünk, nem is nyúzom, semmi, lesz ami lesz. de azóta egyszerűen nem tudom feldolgozni. mindíg pörög az agyam, hogy mi van ha már csak sajnálatból van velem, gyártom az agyamban a hülyébbnél hülyébb elméleteket "mivan, ha..?" alapon, nem tudok rákérdezni sem, mert azzal lehet elrontok valamit. nem tudom mit tegyek:(
2012. júl. 4. 15:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
itt a vége, csak félsz beismerni.
2012. júl. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Első komoly kapcsolatotok? Gyanítom igen.


Akkor valószínű így is van csak féltek kilépni az ismeretlenbe.

2012. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni! és igen ő az első komoly kapcsolatom. de nem akarom hogy vége legyen. most is agyalok, mi van ha újra belém szeret és megint miden jó lesz, de mi van ha mégsem..áááá :(
2012. júl. 4. 15:26
 4/14 anonim ***** válasza:

ha már egyszer belédszeretett, és azt mondta már nem szeret annyira, újra nem fog beléd szeretni.


Ennek valami oka kell hogy legyen.


De itt nincs más lehetőség, csak a szakítás, vagy ő fog veled.

2012. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
olyat mondott, hogy másra vágyik, hogy más nővel lehessen. de nem tudom megérteni, feldolgozni....nem volt ilyen:(
2012. júl. 4. 15:30
 6/14 anonim ***** válasza:

2es vagyok


Gondolom neki is az első komoly. Én anno azért szakítottam 5 és fél év után, mert képtelen voltam elviselni, hogy létezik más nő a világon. Sajnos ilyen az első kapcsolat. Az ember nem tudja eléggé értékelni.

2012. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy hajlandó elfogadni azt a dolgot, hogy akár elveszítheted csak egy dolgot akarsz elfogadni, hogy melletted legyen így félsz beszélni vele a problémáitokról.



Két dolog fog történni. Vagy meg tudjátok beszélni a dolgot még időben és felfogod, hogy másképp nem megy hisz azért nem kell minden kapcsolatot azonnal lecserélni egy kis nehézség után. A másik eset, hogy vége és tiszteletben kell tartani a döntését de ezzel számolnod kell mert birtokolni viszont senkit nem lehet.

2012. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
neki is az első. nem tudom mit csináljak hogy ne mardossanak a gondolatok, nagyon fáj, nem akarom elveszíteni, és amíg tudok küzdök az ellen hogy vége legyen, de nem tudom neki kiönteni a lelkem teljesen, nem nagyon érti hogy min megyek keresztül, csak annyit mondd hogy én ne szenvedjek, ez az ő dolga, meg ilyesmi...:(
2012. júl. 4. 15:40
 9/14 A kérdező kommentje:
igen, egyszerűen nem tudom elfogadni, felfogni, olyan hirtelen történt. félek attól, hogy amit mondok vagy teszek az rosszul hat ki a kapcsolatunkra, vagy épp fordítva hogy nem teszek, nem mondok az is rosszul hat ki, nem tudom mit csináljak..:S:( félek mindentől, de amióta kiderült nagyon figyelek arra hogy ne higgye azt hogy rajta akarok lógni, van szabadsága..
2012. júl. 4. 15:43
 10/14 anonim ***** válasza:

2es 6os vagyok.


Igen meg tudlak érteni első komoly kapcsolat vége rettenetes. Amúgy beszélj vele ő mit szeretne. Szeretne-e újra szerelmes lenni beléd és tenni ezért valamit vagy már úgy érzi nem fog tudni. Ha ezt így kimeri mondani, hogy szerinte nem fog tudni akkor véget kell vetni az egésznek, mert csak még több szenvedést fogtok egymásnak okozni.


Ha azt mondja nem szeret úgy mint régen, de nem akar elveszíteni, akkor az annyit jelent, hogy fél egyedül maradni, de nem téged keres már.

2012. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!