Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek?! Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek?! Nagyon szeretem!

Figyelt kérdés
lassan 4 éve vagyunk együtt barátommal, minden nagyon jó volt, de kb 2 hónapja, egy vita után derült ki, hogy már nem szeret úgy mint rég, de nem akar elveszíteni. mindent megbeszéltünk, nem is nyúzom, semmi, lesz ami lesz. de azóta egyszerűen nem tudom feldolgozni. mindíg pörög az agyam, hogy mi van ha már csak sajnálatból van velem, gyártom az agyamban a hülyébbnél hülyébb elméleteket "mivan, ha..?" alapon, nem tudok rákérdezni sem, mert azzal lehet elrontok valamit. nem tudom mit tegyek:(
2012. júl. 4. 15:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
olyan rohadtul mérges vagyok :( úgy érzem bármit szét tudnék ütni, de nem rá haragszom, hanem ahogy viselkedik, ahogy érez, nagyon rossz, hogy nem látok bele a fejébe. de ma beszélek vele, hogy hogyan is lesz, de rettenetesen félek. nagyon. nem akarom hogy vége legyen, tudom nem szabad ezt csinálnom, de nem akarom elengedni, ha úgy alakulna...:(
2012. júl. 4. 15:55
 12/14 anonim ***** válasza:
Hehe, ilyenkor tudnak a csajok arik lenni, ha így ragaszkodnak a barátjukhoz. :)
2012. júl. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
tudod az a baj hogy ha a barátod már másra vágyik akkor ez már nem lessz a régi sose.hagynod kell h menjen ... nagyon rossz erzés az biztos.én is két hete szakitottam a baratommal (akivel mar eggyütt is laktunk) mert köztünk is ez történt csakhogy az én barátom ezt nem akarta bevallani nekem...első nagy szerelem...könyörögtem neki h béküljünk ki,pedig tudom h mar nem lessz jo.és a válasza az volt h nem... nincs más megoldás ,szenvedni fogsz az biztos.de inkább szenvedj egy bizonyos időt minthogy egy elromlott kapcsolatban éld le az életed.ha viszont meg tudjatok beszélni akkor szeresd es hódits meg meg 1x .
2012. júl. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

nagyon szeretném meghódítani újra, de nem tudom, hogy csináljam:(

visszagondoltam a múltra és amiket rosszul csináltam azon változtattam és ezt észre is vette, nem is veszekszünk. van hogy azt látom rajta hogy un már engem, de sokszor látom hogy szeret és jól elvagyunk együtt. nem értem, nem tudom mit csináljak:/

2012. júl. 4. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!