Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár napja van egy új barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja van egy új barátom, de nem szeretem úgy annyira csak talán barátilag. Nem tudom mért mentem bele, de így utólag nem tűnik olyan jó döntésnek?

Figyelt kérdés

Talán azt hittem érdemes megpróbálni de inkább mégis kiszállnék, de viszont nem akarom megbántani és nagyon bírom. Így meg tök hülyének érezném magam, hogy megkérdeznék, hogy akkor mindek jöttem össze vele, pedig nem akarom hülyíteni! Nem tudom mit tegyek . Ti mit tennétek a helyemben?

Sürgős lenne mert nem akarom halogatni a döntésemet mert minnél később döntök hogy mit teszek annál furább lenne, mert megkérdezné hogy mért csak most szólok neki erről.. előre is köszi


2012. júl. 2. 13:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szakíts vele mindenképp. Ne álltasd. Ha normális leszel akkor nem lesz gond
2012. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Akkor én megkérdezem, miért jöttél vele össze? Divatból?
2012. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 okoska31 ***** válasza:

hát pedig én nem látok más esélyt, és erről neked kell döntened. vagy most véget vetsz neki, vagy - és én ezt javasolnám inkább - adsz egy sanszot.

elvégre ha pár napja vagytok még nem tudhatod, hogy mi lesz belőle, milyen a srác.

nem tudom hány éves vagy, ami azért fontos, hogy mennyire akarsz komolyban gondolkozni, de nem csak a kezdeti nagy fellángolásokból lehet kitűnő kapcsolat.

2012. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"nem akarom megbántani", "nem akarom hülyíteni"

szerintem ezekkel megválaszoltad a kérdésedet. minél tovább halogatod, annál kellemetlenebb. és annál rosszabb érzés lesz neki, mert mi van, ha teljesen beléd szeret, mire te szakítasz vele? jól gondold át. és szerintem játssz nyílt lapokkal.

2012. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hiszen tudod a megoldást, legalábbis írod, hogy nem kéne halogatni, mert akkor meg jogosan merül majd fel benne, hogy miért csak akkor mondod. Mondd el neki őszintén, hogy ne haragudjon, de elkapkodtad, és nem szeretnél vele járni.
2012. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

dobd ki ugy a lába se érje a földet ;) :D :D


na de egy kis komolyságot is belevéve, akkor mért jöttél vele össze?

Ha erre a kérdésre nem tudsz válaszolni még az sem annyira gáz. Pár napja történt. Mióta ismered amúgy? Ha nem túl rég óta akkor megértheti

2012. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De meg ne próbáld azt mondani neki h legyetek barátok. Ez egy gyilkos mondat. Ha úgy alakulnak a dolgok, mondani sem kell mert magától lesz a barátság. Ha meg nem alakul ki magától akkor kár lenne eröltetni
2012. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
azért jöttem vele össze mert ő teljesen belém van zúgva és én is nagyon kedvelem és adtam neki egy esélyt. de viszont ha most szakítok vele teljesen összetörik.
2012. júl. 2. 13:59
 9/14 anonim ***** válasza:
Kapott esélyt, megpróbálta, nem sikerült. Előfordul, mindenkinek el kell fogadnia.
2012. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
2 éve ismerem és eddig is jóba voltunk és félek hogy ezután nem leszünk jóba. másrészt az előző barátnője csúnyán bánt vele és én ezt nem akarom megtenni vele. de talán az is közrejátszhatott abban hogy összejöttem vele, mert az előző barátom megcsalt és nagyon szerettem és még mindig hiányzik de semmi esély arra hogy újra összejöjjünk, talán azthittem így elfelejthetem és magábaszáll, hogy nem csak ő létezik!
2012. júl. 2. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!