Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár napja van egy új barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja van egy új barátom, de nem szeretem úgy annyira csak talán barátilag. Nem tudom mért mentem bele, de így utólag nem tűnik olyan jó döntésnek?

Figyelt kérdés

Talán azt hittem érdemes megpróbálni de inkább mégis kiszállnék, de viszont nem akarom megbántani és nagyon bírom. Így meg tök hülyének érezném magam, hogy megkérdeznék, hogy akkor mindek jöttem össze vele, pedig nem akarom hülyíteni! Nem tudom mit tegyek . Ti mit tennétek a helyemben?

Sürgős lenne mert nem akarom halogatni a döntésemet mert minnél később döntök hogy mit teszek annál furább lenne, mert megkérdezné hogy mért csak most szólok neki erről.. előre is köszi


2012. júl. 2. 13:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
azért köszönöm a válaszokat elgondolkodok rajta:)
2012. júl. 2. 14:04
 12/14 anonim ***** válasza:
Ilyen az, mikor csak játszadozunk más érzelmeivel. Csak kipróbáltam, adtam neki egy esélyt... Grat. Minél hamarabb szakíts vele, ha már ilyen meggondolatlan voltál.
2012. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

bosszúból cselekedni sosem egy hálás dolog, pláne ha még te is ráfázol.


hány évesek vagytok?

2012. júl. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én is voltam már ilyen helyzetben, szóval megértem a helyzeted. Én akkor 2hét után szakítottam az illetővel, igaz utána nem beszéltünk pár hónapig. Mindenki csesztetett, hogy milyen hülye vagyok, és hogy meg fogom bánni. De nem bántam meg. Ha tényleg érdekelne ez a fiú,akkor nem lenne benned ez a rossz érzés és a kétely.
2012. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!