Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit akar elérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar elérni ezzel?

Figyelt kérdés
Volt barátnőm elment 4 napra egy pasihoz,a jelenlegit itt hagyta,jóban vagyunk,vagy is romlott a viszonyunk most.Folyton arról beszélt h ő nem bírja már tovább a haveri körét,meg h nincs senkije,fontos vagyok neki..úgy érzem mintha próbálná kihastználni azt h én még szeretem és h keresni fogom,ha vmibe beleszólok h nem kéne ezt csinálnia akkor neki áll feljebb h nincs közöm hozzá.De a legjobb barátjának tud tekinteni,én többnek.Folyton hazudik.1 példa.Mielőtt elment mondtam neki h ne csináljon hülyeséget,ne feküdjön le a gyerekkel mert nekem az nagyon fájna,megígérte h nem teszi,és én hittem is neki,de zavart mert az utóbbi időben nagyon megváltozott..de kiderült h arra készül...sőt lehet h már megtette,nem tudom biztosra,azt írja h nagyon jó dolga van ott..és nem akar hazajönni,és ilyeneket mondott mindig..ha nem írtam neki egy ideig mindig írta h milyen boldog és jó nélkülem,ha meg találkoztunk sajnáltatta magát..nem értem mit akar...Valaki hasonló helyzetben? Őszinte véleményeket kérek,lányoktól nagyon,miért csinálja ezt h 3 vagy több pasival játszik? Ha kérdezek vmit letagadja...és tudja h agyalok rajta h vajon mi történt...Miért játszik velem?
2012. júl. 7. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:

A saját kérdésed fedi a választ. JÁTSZIK VELED.

Az úja köré akar csavarni, de ez csak színészkedés.

Szerintem akkor teszed jól, ha nem foglalkozol vele egy ideig, próbálsz minden "hú de boldog vagyok most-ra mosolyogni és örülni a boldogságának" majd kialakul, hogy valóban akar-e valamit, vagy csak játszik veled, mert ha érdekled akkor egy idő után épp az foglya bántani hogy "hidegen hagy téged"

Ez csak egy tanács, tapasztalatom személy szerint nincs, d e egy barátnőm régen jó mókának vélte, majd amikor már nem érdekelte a srácot akkor ő volt a legjobban kiakadva...

2012. júl. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!