Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Mit akar evvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mit akar evvel elérni?

Figyelt kérdés
16éves vagyok, már vagy 2 éve tetszik egy srác és mikor ott van a közelemben a "torkomban dobog a szivem". De nem igazán van köztünk semmi, köszönünk egymásnak és kész. Csak az az igazság hogy nem egyszer akarta rám ugrasztani az aktuális barátnőjét hogy én így körbe puszilgattam meg úgy. És mikor csak úgy összenézek vele akkor hirtelen hű de szereti a barátnőjét elkezdi puszilgatni meg ölelgetni, mikor elmegyek onnan vagy nem odanézek általában abbahagyja, és úgy smárol a csajjal hogy azt nézi h én nézem e?! Na meg mikor a buszon vagyunk pl.. akkor folyton összenézünk, és általában ő kezdi, meg már nem egyszer vettem észre hogy a mellettem ülő csaj mesél neki ő meg mintha engem nézne és abszolút nem figyel oda a másik lányra. És mikor épen nincs barátnője akkor meg az összes barátnőmet fűzi, persze nem egyszerre, de ezt még tudtomra is adja. Egyébként meg lekakil magasról. Mit akar evvel elérni?:O Vagy csak én verem nagydobra a dolgokat? Már nem szoktam beszélni se vele nehogy az legyen hogy rá vagyok szállva vagy valami. Nem értem, ha nem igazán bír akkor ne így adja a tudtomra.Úgyhogy tanácstalan vagyok hogy mit csináljak vele.. :S
2011. márc. 17. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát igen volt velem is ilyen elég bonyolult. Szerintem tudja h tetszel neki és csak bosszantani akar.. talán lehet ő is érez valamit. :) Sok sikert !
2011. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
eZZel most jól összezavartál. lehet én vagyok csak olyan álmos, hogy nem fogtam fel mit írsz, de akkor bocs :D
2011. márc. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Greene válasza:
Ez egy gyökér. Keress másik pasit magadnak...
2011. márc. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerezz egy pasit és kezdj el vele előtte smárolni.

Akkor te nézzél rá és majd meglátod milyen reakciója lesz,abból mindent meg fogsz tudni. :)

2011. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont.. bár lehet, hogy nem pont így kéne megtudni, hogy mi a reakciója.. ugyanis csak ezért kihasználni egy srácot... hááát elég szemétség:\
2011. márc. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem így gondoltam szeressen bele egy fiúba és úgy...:)
2011. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet:D kipróbálom;)
2011. márc. 19. 14:34
 8/10 A kérdező kommentje:

Képzeljétek el.. Tegnap este voltam egy szórakozóhelyen, és smároltam egy sráccal mikor ez az illető pont ott volt és még direkt rá is néztem. És kb. mint aki szellemet látott úgy nézett, aztán megfordult és kiment. Utána kérdeztem hogy hol van, azt mondták hazament mert megunta(Y):DDD

Szerencsétlen:// xD

2011. márc. 20. 13:06
 9/10 anonim ***** válasza:
hoppácska :DD na, úgy látszik mégis szúrja a szemét hogy mással voltál ;)
2011. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 03-19 09:54


Aki hülye, az ne okoskodjék.

Az evvel egy helyes kifejezés:

[link]

84. pont, sok sikert!

2011. aug. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!