Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit üzensz a 10 évvel későbbi...

Mit üzensz a 10 évvel későbbi önmagadnak? Mit szeretnél elérni 10 év leforgása alatt?

Figyelt kérdés

Én akkor 30 éves leszek. Addigra szeretnék:

lediplomázni, 2 nyelvvizsgát, férjet, kisbabát, saját lakást, kiváló munkahelyet!:)

Ti jöttök!:)


2010. dec. 1. 09:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mit üzenek magamnak?


"B@zmeg Bea! Doktorálj már le és csak a legjobb koncerteket vállald el, mert szét fogsz esni a k...va sok program miatt. Pihenj is már egy kicsit."


:D


Ennyi.


:D

2010. dec. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Azt,hogy nyugodj békében! Annyi bajom van,hogy addigra valószínűleg meghalok.


25/N

2010. dec. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Na ez egy jó kérdés. Tetszik!:)


Én 10 év múlva 31 éves leszek.

Addigra szeretnék felsőfokú nyelvvizsgát angolból (de akár más nyelvből is).

Most éppen sulizok, de szeretnék elvégezni egy fősulit is.

Jó munkahelyet.

Szeretném, ha 10 év múlva elmondhatnám, hogy sok külföldi országban jártam már. Imádok utazgatni, csak jelenleg nem sok pénzem van rá..Ezért szeretnék klassz munkahelyet.

A szerelmi életem nem volt mostanában a legjobb, ezért egy pár évig (jó azért nem 31 éves koromig:D) szeretnék függetlenül élni. De 31 évesen szerintem lesz már egy édi férjecském, esetleg gyerek is..

Pozitívan gondolkodom a jövőmet illetően.

2010. dec. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

9:17-es vagyok.

Előző válaszolónál olvastam a koncerteket.

Erről jutott eszembe, hogy 10 év múlváig:D nagyon szeretnék a kedvenc együtteseimmel találkozni, rengeteg koncertet végigheadbangelni \m/ :P

2010. dec. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szeretnék egy harmadik gyereket, fiút. Remélem 10 év múlva lesz elég pénzem, hogy tudjam is rendben nevelni a gyerekeimet. És esetleg már lesz egy kis tartalékom is. Nyugodt életet szeretnék, de tudom, hogy minél előrébb haladok az időben, annál kevésbé lesz nyugodt. Szeretnék már túl lenni egy műtéten, ami még előttem áll és borzasztóan aggaszt. Mit üzenek?: "Ez az, megcsináltad!"
2010. dec. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27 éves vagyok, van egy 4 hónapos imádni való kislányom és egy 33 éves párom. Külföldön élünk. 10 év múlva remélem már lesz egy 10 éves és egy 8 éves gyerekem. Remélem a második fiú lesz. Diplomám már van, nem igen megyek vele sokra. 10 év múlva remélem lesz már házunk (félig kifizetve), remélem együtt maradunk a párommal, egészségesen, a gyerekeim is remélem egészségesek lesznek, jó tanulók(hogy az életben boldogulhassanak, csak azért), szeretném ha elmondhatnám, hogy minden évben nyaralunk valahol a gyerekekkel, remélem lesz állásunk, ami elegendő mindenre, szeretnénk egy kutyát, vagy kettőt:D Haza egyelőre nem tervezek menni Mo-ra.
2010. dec. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én addigra már szeretnék házat és férjet+gyereket.Üzenni nem tudok mit üzenni.A lényeg h. remélem fiatalos leszek és ha nem akkor "gyerünk kisanyám,mert így depressziós leszel."
2010. dec. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Addigra szeretnék egy nagyobb lakást,mert akkor már 16,és 12 évesek lesznek a fiaim,és szeretnék türelmet hozzájuk,mert az most nem sok van:)

...és szeretném,ha nem kellene ennyi mindenről lemondanunk,hogy meg tudjunk élni.

Te jó isten,akkor már 40 éves leszek:)!

2010. dec. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

remélem, szabad vagy.


kb ennyit.

2010. dec. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

19 vagyok most, 29 leszek 10 év múlva!

Ősszel kezdek a fősulin szóval a diploma, alapképzéssel mesterképzéssel együtt! Több nyelvvizsga: angol felső szakmai az tuti, hogy lesz, spanyolt is felső fokon akarom beszélni, illetve emellett szeretnék még megtanulni portugálul és németül. Külföldön szeretném elkezdeni a munkás hétköznapjaimat, valami nagyon szuper és jól fizető állással. És utána végleg külföldre költöznék. Férj, barát sőt még a kisgyerek nekem nem fog beleférni a következő 10 évbe ezt még hanyagolom, most sincs:D Hú mást nem is tudok, de 30 éves koromra már saját lakást szeretnék és valami jófajta autót:D

19/L

2010. dec. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!