Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit üzensz a 10 évvel későbbi...

Mit üzensz a 10 évvel későbbi önmagadnak? Mit szeretnél elérni 10 év leforgása alatt?

Figyelt kérdés

Én akkor 30 éves leszek. Addigra szeretnék:

lediplomázni, 2 nyelvvizsgát, férjet, kisbabát, saját lakást, kiváló munkahelyet!:)

Ti jöttök!:)


2010. dec. 1. 09:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azt, hogy "bazzeg már rég meg kellett volna halnod!!!"
2010. dec. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Addigra 38 leszek, egy gyereket, a mostani 2 nyelvvizsgám mellé még hármat (ezt harminc éves koromra tűztem ki, de ellazáskodtam), mert a nyelvtanulás nagyon könnyen megy.

Amúgy kiegyensúlyozott környezetet és életet. Anyagilag nagyrészt megvan mindenem, ami még nincs, az is meglesz pár éven belül.

Ja, meg kevés ráncot kívánok magamnak :)

2010. dec. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én azt kívánom, 10 év múlva se derüljön ki, hogy nem a férjem a gyerek apja.


Na ez csak vicc volt:)


Ha hiúsági kérdést csinálok a dologból, azt kívánnám, hogy találjanak már fel végre valamit az őszülés ellen! Vagy legalább egy olyan hajfestéket, ami nem fakul ki pár mosás után, vagy legalább ne nőne le olyan hamar. A ráncokat én is szívesen eltüntetném, és még a striákat a hasamról, amik szülés után maradtak vissza. 10 év múlva azt kívánnám, bárcsak lennék 10 évvel fiatalabb, és akkor nem rinyálnék annyit, hogy jaj de megöregedtem.

2010. dec. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok, addigra 31 leszek. A diplomám jövőre lesz meg, 2 nyelvvizsgám már van, úgyhogy ezeket nem tűzöm ki magamnak :)! Szeretnék a mostani párommal lenni, már férj-feleségként boldogan, mondjuk a 7.házassági évfordulónkat ünnepelni :)! Szeretnék még egy jó autót, a lakás még jó 10 évig, amiben lakunk :)! Két babát is szeretnék 31 éves koromra, egy 6 éves kislányt és egy 3 éves kisfiút. Szeretnék valami olyat dolgozni, ami érdekel is, valami nyelvvel kapcsolatos dolgot (magántanítás, fordítás, külföldi kapcsolattartó) stb.

És én el is érem, amit szeretnék, szóval erre koncentrálok :)

2010. dec. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik a kérdés! :)

10év múlva 28 éves leszek...Addigra a diplomámat mindenképpen a kezembe szeretném,majd a középfokú angol nyelvvizsgámat felturbózni felsőfokúra+ szerb és horvát min.középfokúakat szerezni.Sosem szeretnék kutyák nélkül maradni,és talán majd a kis drágáim unokái szaladgálnak addigra a leendő kertünkben :) Szeretném ha az önálló vállalkozásom addigra bejáródna,saját házat és autót akarok valamint a biztos anyagi háttérrel már vállalnék gyereket is(iker lányokat mondjuk:):)) A jelenlegi barátomtól,aki remélem a férjem is lesz.És nem utolsó sorban örülnék,ha mindvégig egészséges és boldog lehetnék!

Jó,hogy egy kicsit álmodozhattam ! :)

2010. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

akkor leszek 33 éves! hát annyit mondanék, hogy edzél ember keményem, mert ne legyél már olyan kis bu*zi mint az az Ákos gyerek! ez elég fontos!

addigra el szeretném indítani a saját vállalkozásomat, átvenni a szüleimét. de ami igazán jó lenne, az találni egy kedves szép lányt, nekem valót, és elvenni. ha ez megvan akkor már jöhet 1-2-3-4 kisfiú meg egy lány is, hogy hasonlítson már valaki anyura is :). aztán jóesetben összejönne 35 éves koromra annyi, hogy egy igazán szép házat építsek ott és olyat amilyet akarok, hatalmas kerttel. moziszobával és egy meglehetősen nagy akváriummal! kerti tóval, kicsit távolkeleti beütéssel!

de inkább nem is sorolom, mert egyenlőre az van, hogy holnap korán kelek, és a fránya latyakban gyalogolhatok a suliba... meg edzésre... és a tök*öm ki van, de remélhetőleg a jövőben kifizetődik.

én voltam, csókolom :)

2010. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ne hagyd abba az írást! Fel a fejjel! Tudod, nincs benned gyűlölet, csak szeretet és megbocsátás. Ne hagyd el magad, nem vagy egyedül. Erős vagy, büszke, egyenes, és annyi mindent értél már el, ne dobd el magadtól. Folytasd tovább.


Szeretettel a huszonkilenc éves önmagamnak.

2016. dec. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!