Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem elhanyagol a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem elhanyagol a barátom. Mit tehetné (n) k?

Figyelt kérdés

Teljesen padlón vagyok mostanában.Úgy érzem és mások is azt látják, hogy a barátom már nem foglalkozik velem igazán.Minden nap ígéri, hogy lejön de aztán bejelenti, hogy közbe jött valami de én sem tudok menni mert ő soha nem ér rá (mindig az a kifogása, hogy itt az egész nyári szünet) de ha eddig nem találkoztunk a szünetben csak kb 4-5x miközben 10perc van köztünk akkor ezután mi lesz? és arról nem is írok hogy ha kimerem tenni a lábam a házból egyből hisztizik hogy hol voltam mit csináltam meg mikor.bezzeg ő mehet...1 hete kb megbeszéltük, hogy lejön vártam de nem jött.. a telefont sem vette fel azt sem tudtam mit gondoljak már a sírás fojtogatott hogy lehet van vele aznap nem is hívott fel és még a telefont is kikapcsolta.. másnap kiderült azért nem jött mert találkozott az egyik haverjával és már nem lett volna ideje be jönni hozzám.. nevetséges.Azt sem tudom mit gondoljak.. egyébként 1éve vagyunk együtt és a kapcsolat elején megcsalt.. 1héten át.. félek hogy megint csaj van a dologban..:S 14/L


(Nem az osztogatások érdekelnek hogy ilyen fiatalon barátom van hanem a kérdésemre szeretnék választ..köszönöm)


2012. júl. 5. 17:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ettól még nem leszel felnőtt. Érzelmileg teljesen fejletlen vagy. Anélkül meg nincs felnőtt, maximum korban csak.
2012. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én teljes mértékben meg értelek téged kérdező. Volt már olyan barátnőm aki nem volt hajlandó találkozni velem a többiek miatt, szóval szégyellt. Szerintem te jobbat érdemelsz ennél a fiúnál mert látszik hogy nem hozzád való, főleg ha fele annyira érett a gondolkodása mint neked. Szerintem tisztázd vele a dolgot, esetleg mondd meg neki hogy nem bírod így tovább és szakítani fogsz vele. Lehet hogy elveszíted. Ha azt mondja hogy rendben van és nem küzd meg érted akkor nem is szeretett annyira téged mint te őt. Ha pedig könyörögni fog hogy ne dobd ki akkor lehet hogy változni fog a viselkedése. Látszik hogy nem becsül meg téged ha helyetted a haverjával találkozik. 14/f
2012. júl. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!