Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhanyagol a párom. Mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhanyagol a párom. Mivel hívjam fel magamra a figyelmet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Érezd jól magad a bőrödben. Én sokat hisztiztem h miért nem dicsér eleget, miért nem mondogatja h szeret? Addig csináltam ezt, amíg elgondolkozott rajta h vajon tényleg azért csinálja-e mert nem szeret? Akkor volt egy mély beszélgetésünk. Azóta nem mondogatok neki ilyeneket, elkezdtem magabiztosabb lenni, nem vádolom és ő meg odavan értem, mert látja h elhiszem magamról már h szerethető vagyok. Nem lehet h te magadról nem hsized el h megérdemelnéd a figyelmet és ezt ő érzi?
2012. ápr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Tedd őt féltékennyé.
2012. ápr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

2., ez egy remek ötlet... Ha balhé van, akkor tényleg figyelünk a másikra - csak nem olyan értelemben, ahogy kellene.


A legkézenfekvőbb a beszélgetés lenne - már ha a párod hajlandó rá (sok emberrel egyszerűen nem lehet beszélni az érzéseinkről, gondolatainkról, pedig számtalan kapcsolatra ráférne egy őszinte beszélgetés.)

2012. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Már túlestünk a beszélgetésen. Azt mondta ez csak egy átmeneti időszak, most több a munka, stresszesebb is, az időjárás is közrejátszik stb.

Még jó, hogy van mire fogni, hogy 2-3 hétig nincs együttlét.

2012. ápr. 20. 11:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Van valakije bizonyára! Ugrasd ki a nyulat a bokorból!
2012. ápr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
keress elfoglaltságot magadnak és legyél megértőbb a pároddal szemben. lehet hogy tényleg csak stresszes és fáradt.
2012. ápr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg a légnyomás, hogy április van, hogy a Mars az Orion csillagképben áll, tájfun tombol Kínában, elnököt választanak Franciaországban, virágzik a sárgabarack, drágul a benzin .. Ébresztő! Ezek csak kifogások, sokkal súlyosabb a probléma.
2012. ápr. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Állítólag ma bepótolunk mindent...
2012. ápr. 21. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!