Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mertek/szoktatok pukizni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mertek/szoktatok pukizni a párotok előtt?

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 20:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%

Ő szokott előttem, nálam még csak párszor fordult elő...:)

Mondtam neki, hogy nekem nem probléma, sőt, hülye vagyok, de tőle aranyosnak találom...ahogy tálalni tudja, meg előadni, mint egy kisgyerek. :)

Aki kérdezte, hogy a buszon miért nem tömegben: nyilván azért, mert nem illik. De egy bizalmas kapcsolatban (párkapcsolatban) ha megbeszélik a felek ezt a dolgot, akkor már más a helyzet.

A melleimet meg a nemi szervemet sem látta senki a vonaton, sem a buszon, mégsem rejtegetem a párom elől.

20/l

2012. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%

Véleményem szerint a puki büdös - én még nem hallottam olyanról, aki szerette volna szagolgatni másét. Nyilván az enyém sem violaszagú, épp ezért nem teszem senki orra alá és elvárom, hogy más se tegye a sajátját az enyém alá. Valóban illetlenség a másikat kitenni a bűznek, nem kivétel ez alól az életem párja sem, sőt! Inkább pukkantom el magam a tömött buszon, mint hogy a párom ájuljon el a szagtól.


Érdekes tanulmány, hogy miért tartjuk a bizalom mérőfokának azt, ha valaki előtt bűzt eregetünk? Miért otthon, a párunk előtt szaladgálunk kinyúlt, szakadt pólóban, miért nem baj, ha otthon, hétvégén csapzott a hajunk? Miért mások előtt tesszük magunkat szebbé, és nem az előtt az ember előtt, akinek tulajdonképp a legjobban akarunk tetszeni? Hmmm... :-/

2012. júl. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
hát az előző barátom már szinte sportot űzött ebből xD már gyakran rá is szóltam hogy hagyja abba vagy menjen ki az erkélyre, mert nem lehet megmaradni a szagtól. de azért végülis poénnak vettük mindketten =D én meg nem vagyok egy fingós alkat, de azért ha kellett nem tartottam vissza
2012. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
5%

1. vagyok, igen 3 éve együtt vagyunk és nem. Nem élünk együtt tehát nem vagyunk folyton együtt. És annyira nem értem mi ezen a meglepő, nekem ez természetes, egyébként irtam, hogy nem zavarna.

20/F

2012. júl. 5. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

"Kíváncsi vagyok, hogy aki pukizik a párja előtt, az miért nem fingja el magát a tömött buszon? ...Ha annyira természetes. Csak érdeklődök... :-)"


Te mit csinálsz, ha ki akar jönni a fing?! Megvárod, míg visszafelé jön ki?

Ne legyünk már ilyen álszentek, aminek ki kell jönnnie, az nem egészséges, ha bentmarad!

2012. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
23%
Csilla, most komolyan, te még nem hallottál olyanról, hogy wc? Számodra két lehetőség van: vagy más orra alá fingasz, vagy az orvos veszi el lopótökkel? Brávó, ha arra nem vagy képes, hogy visszatartsd a wc-ig.
2012. júl. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
73%
Wcre jarni fingani??? :D te sem vagy helyes...
2012. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Párom múltkor megjegyezte,hogy 10 hónapja vagyunk együtt,és még nem hallott pukizni..Azt mondta,szeretné hallani.

:))))

2012. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
6 évig voltunk együtt, és nem, nem pukiztunk egymás előtt. Nekem az volt a természetes, hogy kimentem a WC-re, ha pukiznom kellett, a párom – néha hallottam – szintén a WC-n vagy zuhanyzáskor intézte. Nálunk nem az volt a bizalom fokmérője, hogy egymás előtt fingunk. Tiszteljünk már meg egymást, de komolyan!
2021. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szoktunk. Persze néha elengedem magam és reggel egy robbanásra riad fel szegény. Azt az egyet nem dijjazza. De amúgy nem csinálunk belőle nagy ügyet, néha még nevetünk is rajta.
2021. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!