Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túl féltékeny?

Figyelt kérdés

a barátnőmnek sok fiú barátja van de néha még simogatja is őket és szivecskéket írogat néha...velem viszont már nem normális, egyszerűen ha elmondok én és egy haverom neki ugyanazt a viccet akk az enyémre aztmondja hogy milyen szar és ahgyjam a haveromén meg nevet.

ez most mi?


2012. júl. 3. 07:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell mindent elhinni. Ki tudja hány pasinak mondja még ezt rajtad kívül. Persze nem látunk bele a kapcsolatotokba, de én biztos dobnám.
2012. júl. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Sajnos minden kapcsolatban (férfi-nő, szülő-gyerek) kell olyan dolgokat tenni, amiről tudjuk, hogy a másiknak rosszul esik. Igenis meg kell simogatnod néhány lány buksiját. Ha emiatt szakítani fogtok, akkor ez a kapcsolat ennyit ért.
2012. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
és olyan lányt simogassak meg akiről tudom hogy őt nem bírja vagy pont a barátnőiét?
2012. júl. 3. 12:12
 14/20 anonim ***** válasza:

Olyan lányt, akit barátként kedvelsz és őszintén meg tudod ölelni. Nem megjátszani kell magad, hanem éppen az a lényeg, hogy a barátnőd előtt ne játszd meg magad a más lányokkal kapcsolatos távolságtartással.

Ha olyan kapcsolatban vagyok, akkor találkozásnál megöleled, puszi és ha jól néz ki, akkor elmondod, hogy "de jól nézel ki".

Nem féltékennyé kell tenni, hanem vállalni magadat.

2012. júl. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
utolsó:ezt nem teljesen értem
2012. júl. 3. 16:02
 16/20 anonim ***** válasza:

Az nem természetes, hogy egy barátnő miatt másra rá sem nézel. Ha van lány barátod, akkor úgy viselkedj vele, mint korábban. Tehát ugyanúgy meg lehet ölelni, stb.

Nem féltékennyé kell tenni, hanem helyre. Érthető?


Ha a barátnőm túl sokat beszél az egyik exéről, akkor én átterelem a beszélgetést az egyik exemre. Nem tabu az ex, de van egy határ. Én is átlépem és már tudja is, hogy messze ment. Látja, hogy én is tudok tapintatlan lenni, de figyelmesebb vagyok nála. Nem féltékennyé akarom tenni! Érthető?

2012. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

értem,köszönöm.

sikerült beszélnem a barátnőmmel és ő azt mondta hogy élvezni akarja a nyarat amivel semmi baj nincs csak az hoyg nélkülem megy el bulizni és még azt is megkérdezte hoyg megölelheti-e majd egy buliba barátait vagy amikor találkoznak..csak azért mert engem már 3 hete nem látott

2012. júl. 4. 07:54
 18/20 anonim ***** válasza:

bocsi, hogy ezt mondom, de dobd a ribancot!

Tényleg éretlen még, és ennek nincs jövője. Szóval nem ő lesz a feleséged (reméljük XD)

minél előbb szakítotok, annál kevésbé fáj és annál kevésbé kötődsz hozzá. Hidd el nekem.


Egyébként néha én is csinálok hasonlót, csak sokkal lightosabban. Mondjuk azt mondom az utcán, hogy annak a srácnak milyen jó a haja (mert tényleg az). Nem azért, hogy megbántsam, hanem azért, hogy lássam rajta, hogy nem szereti, ha mást nézek. Kövezzetek meg, de nekem jól esik, ha nem engedi, hogy mást nézzek. Mármint jó, hogy ennyire szeretné, hogy csak az övé leszek. Lehet, h a barátnődnél ez is benne van a pakliban.


Egyébként hány éves vagy?


Szerintem most egy ideig ne szólj ezek miatt és ha nem áll le vele, akkor nem amiatt van, amit fentebb írtam.



Summa:

szakíts vele mindenképp.

2012. júl. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

14 vagyok

ő azt mondta hogy nem kérhetem hogy csak az enyém legyen ő ezt nem szereti

2012. júl. 4. 10:03
 20/20 A kérdező kommentje:
nagyon szeret a haverjaival lógni talán már jobban mint velem
2012. júl. 4. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!