Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan NE legyek féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan NE legyek féltékeny?

Figyelt kérdés
Hogy győzzem meg magam, hogy a barátom engem szeret? Mindegy, hogy honnan, vagy hogy, vagy hol hallottam, hogy valaki kérdezte, hogy xy olyan jó csaj-e, mint képen, és mondta, hogy igen, de neki van barátnője, mármint én, úgyhogy a haverjáé lehet... Nem tudom miért, de ezen rágódok, mióta tudom... Viszont ő nyomult vagy egy évig, kérdezősködött utánam, hogy mi van velem, stb... Mondja, hogy szeret, és én is őt, de nem akarok féltékeny lenni, de nem tudom, hogy "hagyhatnám abba", már most a legelején... Nem szeretném, hogy eldurvuljon...
2012. jún. 30. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Fojtsd el magadban jó mélyen! Kösd le magad. És szerezz önbizalmat ha nem akarod hogy vége legyen a kapcsolatodnak.
2012. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amint eszedbe jutna ez a hülyeség, hogy féltékeny legyél jusson eszedbe mit tett meg érted, 1 évig "nyomult". Más 1 hét után keres másik nőt... Ha nem szeretne, nem lenne veled. Ezekre gondolj ilyenkor.
2012. júl. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezekre szoktam gondolni, hogy miért tepert volna eddig, de ilyenkor az is megfordul a fejemben, hogy oké, most megkapott, így már nem is izgalmas az egész...
2012. júl. 14. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!