Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig a barátom kerül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a barátom kerül olyan helyzetbe hogy én legyek a féltékeny. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

buliban sok csaj megy oda hozzá bókolnak vele flörtölni próbálnak, ezeket mind elmondja ami elvileg jó jel nem? csak nekem olyan kellemetlen ezeket hallani.Bezzeg velem ilyenek nem történnek,pasik nem jönnek oda hozzá flörtölni.MOndjuk nem is emgyek szinte már sehova csak olyan rosszul esik.de ha együtt vagyunk bárhol akkoris mindig az a helyzet hogy csaj bókol a pasimnak.

ti veletek is előfordul ilyesmi?


2012. ápr. 21. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
hat ha elmondja, az csak jo :D
2012. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát én nem engedném egyedül bulikba, miért nem mentek együtt? az jó, ha elmondja, de én akkor se értek egyet azzal, hogy magába megy bulizni. Ha nincs mellette barátnő, és jó pasi, csodálkozol, hogy flörtölnek vele? Menjetek együtt bulizni, és ha meg ott vagytok, ne legyál már Nyúl Béla, legyél a pasid mellett, ne hagyd, hogy más csajok másszanak ráfele! Ha együtt vagytok, biztos nem fognak közétek mászni. Mutasd ki, hogy a tiéd!!
2012. ápr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
és miért ne mehetnének külön? :D mi is megyünk külön, és no para.. van azért ennyi szabadság :D
2012. ápr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát pont ez az hogy nem járhatunk mindig együtt mindenhova.

Néha elmegy haverokkal kell hagyni ennyi szabadságot szerintem. csak mindig nekem kell itt aggódnom elég szar érzés. nekem meg nincsenek olyan barátnőim akik tényleg olyan jófejek vagányak viccesek lennének akikkel el tudok menni szórakozni.sajnos nagyon gyenge idétlen társaságban vagyok most.

2012. ápr. 22. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!