Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túl féltékeny?

Figyelt kérdés

a barátnőmnek sok fiú barátja van de néha még simogatja is őket és szivecskéket írogat néha...velem viszont már nem normális, egyszerűen ha elmondok én és egy haverom neki ugyanazt a viccet akk az enyémre aztmondja hogy milyen szar és ahgyjam a haveromén meg nevet.

ez most mi?


2012. júl. 3. 07:39
1 2
 1/20 mizuzizu92 ***** válasza:

Szerintem csak szimplán vágd ki a csajt , már bocsi !

üdv 2/n

2012. júl. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 mizuzizu92 ***** válasza:
boccs 20
2012. júl. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem, a barátnőd túl nagy ribanc.
2012. júl. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

lehet egy kicsit félreértitek.

az van hogy pl most kirakott egy képet ahol táborba két haverom bedobta a vízbe és akk én kicsit leszídtam a haverjaimat, erre ír a csajom hogy hagyjuk békén mert neki ez jó buli volt és hogy nem baj hogy bedobták szívecske...és még sok ilyen dolgot mondhatnék

2012. júl. 3. 07:58
 5/20 A kérdező kommentje:
és ő úgy gondolja hogy amikor pl megsimogatja egyik haverom fejét akk az olyan baráti és amikor én ezt megkérdezem hogy miért simogat másokat akk lebasz hogy én nem engedek enki semmit és hogy rá se nézhet egy fiúra se..
2012. júl. 3. 08:00
 6/20 anonim ***** válasza:
Simizz te is más lányokat a jelenlétében, hátha neki sem esik jól...
2012. júl. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

de én nem akarom hogy neki rosszul essen bármi is és ezzel enm oldom meg a problémát

és az a baj hogy még beszélni sem tudok vele erről anélkül hogy ne lenne veszekedés

2012. júl. 3. 08:17
 8/20 mizuzizu92 ***** válasza:
Nah már csak ezért is dobnám ki az ilyent meg kéne tudni civilizált , emberek módjára beszélni.
2012. júl. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Tipikus "mneő csaj vagyok" viselkedés. Körülrajongják a pasik, ő meg ezt élvezi, rád meg sz*rik nagy ívben. Volt hasonló bnőm anno, nem is tartott sokáig. Ő is mindenhol a fiú barátait kereste, mintha ott sem lettem volna mellette. Ha meg szóltam vmit, akkor őrjöngés lett belőle. Hidd el, jobb ha az ilyen csajt inkább elkerülöd. Vannak normális lányok is még a világban, keress egyet. Ez a csaj még nem nőtt fel, fontosabb neki a haver, meg a bnő, mint egy kapcsolat. Nekem is megmondta az a csaj anno: "nekem mindig fontosabbak lesznek a bnőim, mint akármelyik pasim" Akkor miről beszélünk? Vágd ki, aztán utána küldözgethet szívecskéket akinek akar:)
2012. júl. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

de egyébként ő még mindíg azt állítja hogy én avgyok neki a legfontosabb amit nem is hiszek szóval..

2012. júl. 3. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!