Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit gondoltok róla? Mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

A barátom tegnap megkérdezte tőlem, hogy mi lenne ha 1évre kiköltöznénk Németországba, hát köpni nyelni nem tudtam...

Most magyarországon dolgozik, de a főnöke Németországban lakik, és ő eltudná neki intézni hogy a cég béreljen nekünk németben egy lakást.

2X annyi fizetést kapna mint most.

bár most sem keres rosszul, 350-370.000ft között van a mostani fizetése.

De, nekem a családom miatt nem sikerült leraknom a középiskolát, ezért most szeptemberben esti tagozaton újra elkezdem, szeretnék gyógyszerész lenni.

De németből borzasztó macerás lenne ez az egész..

Mit gondoltok?


2012. júl. 2. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mennék, lehet levelezőn is csinálni. Gyógyszerész meg ott is lehetsz.
2012. júl. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én befejezném a sulit először. Ha kimész Németországba végzettség nélkül sosem leszel senki, csak kisegítő melókat találnál majd, gondolom te sem ezt akarod.
2012. júl. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

amúgy jól ment a suli akkor gondolom, ha gyógyszerész akarsz lenni

2012. júl. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 okoska31 ***** válasza:

nézd, a pasidnak ha van esze, menni fog.

Innentől a kérdés az, hogy mennél-e vele.

Szerintem a német tudással többre fogsz menni, mint ha egy évvel előbb fejezed be a sulit.

Ráadásul ebben a hazai egészségügyben mégis mit akarsz csinálni?


Ha az egész kérdés persze másról szól, azaz arról, hogy szereted-e eléggé ahhoz, hogy vele tarts, akkor inkább ezen gondolkozz, és ne kifogásokat keress - hamarabb meglesz a válasz.

2012. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én 19, ő 30, igen jól ment a suli..

de nekem még vagy 7évet kell tanulnom hogy meg legyen a középsuli, majd az érettségi aztán a szakma..

és levelezőin nem menne, szükségem van arra hogy minden héten átbeszéljem az adott tananyagot az aktuális tanárral.

Tudja hogy ez nekem nagyon fontos, nem számíthatok a családomra, egyedül vagyok, egyedül csak ő van nekem.

Borzasztóan szeretem őt, vele tartanék, de félek hogy a sulis része akkor bukó lenne..

Tudom hogy ő is szeret, sőt egyszerűen imádjuk egymást, de annyíra lelkesen beszélt a dologról, ami még rosszul esett, az az hogy azt mondta hogy örülne ha kimehetne, és nem azt mondta hogy kimehetnénk, persze később kijavította magát, de így már másabb:(

nem tudom, félek hogy a kapcsolatunk is rámehet!

nem tudnám ki bírni nélküle, de akarom az életben is vinni valamire.

1 év hosszú idő..

2012. júl. 2. 11:09
 6/8 anonim ***** válasza:

azt írtad imádjátok egymást, akkor meg?

a távolság egy jól működő kapcsolatot csak erősít egy gyengét pedig szét szed.

Mióta vagytok együtt?

2012. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
1 éve
2012. júl. 2. 11:50
 8/8 anonim ***** válasza:
az már elég idő ahhoz, hogy erős legyen a kapcsolat ;)
2012. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!