Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/fiúk! Nektek tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk! Nektek tetszenek a tetkós lányok?

Figyelt kérdés
Én nagyon sok tetkót szeretnék.. Hátamra, hasamra, karomra, combimra stb. Érdekel, hogy kinek mennyire jön ez be. Lányok és fiúk válaszát is egyaránt várom! :) Ja, és ha ennyi tetkóm lesz akkor elmehetek szerintetek orvosnak? Mondjuk nem hiszem, de egy agyontetovált ember milyen munkát kap? // 16/L, bi. //
2012. júl. 1. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy orvos ne legyen agyontetoválva.

Amúgy akkor tetszik, ha egységes az egész, és nem csak random felvarrva egy csomó.

2012. júl. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Boncmesternek simán mehetsz, ott nem tehetsz kárt.
2012. júl. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs gusztustalanul túlzásba víve akkor akár tetszhet is.Túlzásnak azt tartom ha optikailag megbontja a formákat,ilyenkor ronthat is a külsőn.Jól elhelyezve egy diszkrét tetkó jól nézhet ki.De csak a tetkó miatt senki nem lesz szebb vagy vonzóbb,ha tetszik egy ilyen tetkós lány akkor anélkül is tetszene,viszont ha csúnyának látom akkor a tetkóktól sem fog változni róla a véleményem.
2012. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2012. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

24 vagyok, nem éppen koravén, de két tanácsot egész komolyan fogadj meg:


1) Ha csináltatsz is tetkót, dekoltázsra, mellre nagyot soha ne. Nagyon visszataszító tud lenni férfi szemmel, amikor melleken böhöm nagy rózsa vagy felirat fut végig, vannak részek ahol igenis igényeljük a szép, sima bőrfelületet. Bi vagy, olvastam, de szerintem ez nőknél is meglévő ízlés.


2) Tudom hogy kötözködő fašzkalapnak fogok hangzani emiatt, de a jó szándék jegyében még vállalom is - minden korosztályban, de 20 alatt főleg elmondható, hogy elsősorban inkább a személyiséged próbáld érdekesebbé tenni, mert felszínes és/vagy divat követő embereken kívül pusztán a tetoválás senkinek a szemében sem fog különlegesebbé tenni.


Ha te sok tetoválással érzed jól magad, rajta, semmi erkölcsi vagy más mondvacsinált ellenérvet nem szoktam jogosnak tartani, nekem is tetszenek - de ha már valaki a testét érdekesebbé teszi, az párosuljon érdekes személyiséghez.


Bár ha a dekoltázst békén hagyod, már azzal is megelégszem. :-)

2012. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%

Az orvosnak is lehet élete, a lényeg, hogy ha kell, tudjon professzionálisan kinézni. Gondolom nem félmeztelenül fogsz vizitett tartani. Akkor meg kit érdekel mi van rajtad...sőt, van eggyel több olyan orvos aki járatos a modymodificationban. Ami jó, hiszen ha bármi gáz van, már van gyakorlatod, nem vagy előítéletes.

[link]

Sok sikert a tanuláshoz, nem kevés meló mire ténylegesen elkezdhetsz dolgozni.


Bejön amennyiben igényes kivitelű és tartalmilag is oké, akkor bejön. Pocsék tetkóból viszont egy is elég, hogy elvegye a kedvem az illető ízlésvilágától.


A mell tetoválásról megg ennyit:

[link]

Hát mit mondjak... nem küldeném haza ha átjönne hozzám. :D


23/l

2012. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az olyan lányokon akik láthatóan intelligensek, műveltek kifejezetten jó, ha van valami amivel eltérnek a szürke, munkájuknak élő egerektől. Én ilyenkor arra következtetek, h az adott személy nem azért lett orvos, mert a tanulás, munka jelenti neki az örömöt, egyszerűen csak ilyen személyiség.


Ha azonban nem egy kifejezetten ilyen típusú lányról van szó, nekem nem tetszenek a tetoválások.

2012. júl. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. júl. 2. 01:30
 9/10 nikozia12 ***** válasza:
Nekem is vannak tetoválásaim és még lesz is. Mindegyiknek mondanivalója van és egy nagyon jó művész csinálta őket. ha igényes és illik a személyiséghez akkor nagyon szép tud lenni. Én imádom a sajátjaimat. Mellesleg én is kórházban dolgozom mint nővér és még senki nem szólt egy rossz szót sem. még a 70 éves mamikák sem :)
2012. júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
tetszene, nekem is van egy a karomon 16/f
2012. júl. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!