Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyen pasid?

Figyelt kérdés

Az én pasim mindig hülyül, akárhol is vagyunk, csak hogy "mindenki" öt nézze, legtöbbször nök/asszonyok elött "bohóckodik" :D aztán pedig nevetünk ezen, nah ez engem nem is zavar, mert én is nevetek, csak néha idegesit ha valami csini-babák elött csinálja s még mosolyog is mint a vadalma :( állitása szerint csakis nekem bohóckodik, de ezt én nem hiszem el, mert simán az ellentét lehet észrevenni az arcán. Pedig már 25éves :D


S ha mondom neki hogy "ne bohóckodj már, mert mindenki minket néz", akkor meg megharagszik s mondja hogy öt nem érdekelnek mások :D


7hónapja vagyunk együtt, de az utolsó hónapokban kezdett el igy "bohóckodni".


Szóval szereti ha figyelik öt, én pedig nem szeretem ha csini - babák elött bohóckodik.


De ha én hülyülnék igy valami pasik elött, akkor meg rögtön megharagudna :D


Mit tehetnék? Lebirom erröl valahogy szoktatni?


18/L



2012. jún. 30. 03:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
9%

Szia! Én örülnék ha ilyen barátnőm lenne,de nem lesz. Hát mondmeg neki a tutit de ha megharagszik akk meg nyugtasd meg .Láthatnék 1 fotót rólad?

14/F

Ui:sztem a pasid igy akarja felhívni másokra a figyelmet.

2012. jún. 30. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Citromfa123:


Szia! Hogy érted hogy örülnél ha ilyen barátnöd lenne? Milyen vagyok én már? :D

Már nem is egyszer mondtam meg neki a tutit, de mindig azt állitja hogy "neked bohóckodom" :D


Minek a fotó rólam?


Igen, igy akarja felhivni a figyelmet, de ugyan minek?

2012. jún. 30. 03:37
 3/11 anonim ***** válasza:

sztem arra gondolt h ilyen hülyülős barátnője lenne mint a te pasid. vagy lehet h nem, enm tudom.


óó, tényleg olyan cukin írtad le a dolgot, küldj már nekem is képet légyszi.


amúgy ja, megmondani neki h ez nem jön be.

meg nekünk is h ne kéregessünk képeket :D

2012. jún. 30. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3. voltam. mondjuk mint fiú, én el tudom képzelni h neked csinálja, mert különben csak a csinibabák előtt csinálná, de ha mindenki előtt, akkor tényleg ez lehet. de a csinibabák meg mit mondanának már, csak irigykedhetnek h nem az ő pasijuk h már van valakije, egy ilyen aranyos lány, aki nem küld képet se nekem, se a 14 éves hozzászólónak. :DDD
2012. jún. 30. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Arra hondot az elsö válaszoló, hogy bárcsak lenne neki is egy ilyen vicces csajszija, mint amilyen én vagyok :D


ám NEM KÜLDÖK SENKINEK SEM KÉPET, nem ismerkedni jöttem fel ide, NA :D


Hm, átgondolom amit irtál, hogy lehet hogy csakis nekem bohóckodik :)

Az a gáz, hogy régebben sok csajszit lefektetett, s sok csajszit ismer itt ahol élünk, ezért sem szeretem ha bohóckodik a csini - babák elött :(

2012. jún. 30. 04:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Nahát, pedig azt hittük ismerkedni jöttél fel. gondoltuk, meguntad a barátodat mert a csinibabák előtt is játssza magát és most mást akarsz találni pont itt a gyakorin :D


am sztem neki ilyen a temperamentuma, személyisége, ilyen lökött. nem lehetne könnyen megváltoztatni, el kell fogadni (mármint nem a képet kérőkre gondoltam, hanem a pasidra, h neki ilyen a temperamentuma)


na, de azért képet nekem is küldhetnél! :DD

2012. jún. 30. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen pasim. Nem szeretem, hogyha valaki infantilis. Amúgy meg ha nem tetszik, hogy csinibabák előtt bohóckodik, akkor szólj neki. Ha megharagszik, így járt. Viszont ha szeret majd megbékél és legközelebb majd figyelni fog rá. Ez nem szakítóok számára, mert szólsz neki egy olyan dolog miatt, ami téged zavar.
2012. jún. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát nehéz az eset, nem tudom mit lehetne tenni.


Küldj egy képet nekem is, aztán meglátjuk.

2012. jún. 30. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én megmondom a frankót hogy mit kellene csinálnod, de ahhoz szükségem lenne egy képre - Rólad. DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Várom a képet:D

2012. jún. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy téged nagyon zavar ha ezt csajokkal játsza el inkább bohockodjon neked otthon. Ha nem tudja megállni akkor te is kezdd el és ha kérdezi magyarázd el neki hogy látod milyen zavaró... Hogy bohockodik a csajokkal? Ha nem vészesen akkor akár hagyhatod is talán nem lesz gond belőle :)
2012. jún. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!