Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdenétek egy olyan kapcsolattal, amiben a szex az egy halott és élvezhetetlen szintre süllyedt valami?

Figyelt kérdés
A szeretet az megvan, persze kérdés meddig, mindenesetre a fenti probléma miatt gyakran alakul ki (amúgy fölösleges) feszültség.
2012. jún. 29. 06:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

10. vagyok. Ő felajánlotta, hogy vegyenek be egy másik pasit is a nő kedvére... Ettől leesett az állam! Ez nem megalázó egy pasinak? Még ő ajánlja fel, mert kevés a nőnek?! Pedig ő aztán egy tenyészbika! :) Nem újítottak semmit, de hátha nálatok segít. Bár nem tudom mit lehet újítani, ami nem perverz.

Bocsánat, de 2 hónapja hordozom ezt magamban és most kiszakadt. Elnézést, de muszáj volt elmondanom.

2012. jún. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha nincs vágy, akkor csinálhattok akármit, sajnos menthetetlen a dolog. tovább kell lépni.
2012. jún. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem haragszom, sőt örülök, hogy megosztottad :-) Persze azt már szomorúan tapasztalom, hogy gyakori probléma ez ezek szerint. Egy fenti kérdésre válaszolva: nem én tartom el, dolgozunk mindketten, tehát ez közös "probléma". Szerintem inkább amiatt félhet, hogy elveszíthet, mert attól tart, hogy másnak nem fog kelleni. Egy kicsit teltebb lány, de attól még gyönyörű, komolyan. Amúgy 5 éve vagyunk együtt és eleinte egyáltalán nem ilyen volt a kapcsolat, nagyjából 3 évig. Aztán valami megváltozott, eltört, tönkrement. Hogy mi miatt az legnagyobb talány. A munkahelyem nem változott, az érzéseim nem változtak, talán annyi, hogy elköltöztünk az élettel teli fővárosból kültetületre, ahol igazából SEMMI nincs, csak lakni lehet, élni nem. Ez nekem elég nagy érvágás, mert ő nappal dolgozik, én éjszaka és a hosszabb utazások miatt kevesebbet találkozunk. Ez azonban nem jelent többet egy óra kiesésnél. Szóval erre fogni szerintem nem lehet. Autónk nincs, hogy azzal járkáljunk, persze tömegközlekedéssel is 20 perc lenne, csak hát a hajlandóság... egy idő után már unalmas, hogy én szervezek mindig mindent. Régen bevállalós volt, látszott, hogy ő is akarja, vágyik rá (a szexre). Szeretkeztünk az öltözőfülkétől az autómosón át egészen a strandig mindenhol. Még a konyhában a földön is úgy, hogy a szülei fenn tévéztek! :-) Aztán ez most leredukálódott a HAVI egyszeri együttlétre, és az sem jut tovább az ágyban párnák közt szintnél. Szóval gáz. Én egy élettel teli ember vagyok, és ez a haldokló szarság miatt kezdem elég szarul érezni magam, és ahogy írták is, egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy az első adandó alkalommal lefekszem valaki mással.


Viszont amúgy meg szeretem a leányt, és nyilvánvaló, hogy ő is engem, de a többszöri próbálkozás és nekifutás ellenére sem sikerült semmilyen változtatást eszközölni. Tehát pl. voltunk egy hétig Balatonon és ebből EGY nap volt, amikor szeretkeztünk. Miután állandó probléma az is, hogy valamiért CSAK misszionárius pózban csináljuk (ugye ha nem "erőltetném", akkor nem is lenne más), ezért félúton abbahagytam és mondtam, hogy csináljuk másképp (mert sajnos idáig sem jut el). Erre ő folytatta szájjal, ráadásul olyan "lelkesen", hogy kb. elaludtam, na úgyhogy le is lőttem az egészet, mondtam, hogy alvás. És még ilyenek. Férfi létemre én viszek masszázsolajat, síkosítót, az Ő SAJÁT vibrátorát (amit ÉN vettem neki), hogy azzal is talán feldobjuk egy kicsit, de semmi. Sokszor komolyan már nagyon hülyének érzem magam.


Szóval ez van.

2012. jún. 29. 10:14
 14/22 anonim ***** válasza:

Nézd, a nők nagy többsége ilyen, nem direkt csinálják, ez egy bonyolultabb történet annál. Lehet nem hinni nekem, de a szerelem a szaporodás miatt van és ez a nőkben egy idő után lecsillapodik, sajnos.

Én is ebben vagyok épp... Én vagyok a nő, és megőrülök, hogy nem igazán kívánom a szexet, mert így elveszíthetem a párom. Szeretem, imádom, akarom őt, de a testem nem reagál...

2012. jún. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Hát ezek után azt mondom,lépj. Türelmes voltál, megpróbáltál mindent, lemerültél. Ez abszolút érthető. Még ha az ember nem is kívánja vagy dögfáradt,akkor is hozhatna néha áldozatot azért,akit szeret állítólag.

Lehet abban valami, hogy csak attól fél, másnak nem kellene.

2012. jún. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
10. vagyok. Hát, bár szeretitek egymást, de szerintem akkor is erősen fontolgatnod kéne a lelépést. Ne juss el odáig, mint a volt pasim, hogy ugyanilyen helyzettől fóbiás, paranoiás, pánikbeteg, szorong, meg mindenféle testi tünetei is vannak (hasmenés). Ha tényleg akar Téged, akkor kapar utánad akkor is, ha ő a nő. Legalább annyi időre költözzetek szét, hogy mindketten át tudjátok gondolni, vele vagy nélküle jobb. Vízválasztó lesz, ezt garantálom!
2012. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

9. vagyok és úgy érzem hogy a 14. tökéletesen megfogalmazta ami bennem van! de sajnos még gyerekem sincs és így még az sem lehet hogy "már szaporodtam nem kell többb szex elve áll fenn". annyit tudok tanácsolni hogy kérdezd meg mik a vágyai, mi az amit még nem mert kipróbálni és hátha megnyílik.

ha nem olyan vagy mint az én párom akkor megteszed neki és még jobb is lehet:D

2012. jún. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nekem saját tapasztalatom az, hogy amikor egy nő nem kívánja a szexet, akkor vagy a kapcsolattal, vagy saját magával nincs rendben. Az előző kapcsolatomban nálam is ez volt.

Nem működtek jól a dolgok, főként evésbe menekültem, elhagytam magam, szőrös voltam és túlsúlyos, és nem volt meg az önbizalmam semmihez. Egyébként a sport segített, attól, hogy használtam a testem valamennyire visszatért a libidóm.


Sajnos az a helyzet, hogy neked hiába tetszik, amíg magát nem látja kívánatosnak és szépnek, addig neked sem hiszi el.

Nem tudom, hogy mennyire a kapcsolat jellegéből adódik a problémája, és mennyiben magából, de talán megpróbálhatnád némi fogyásra, mozgásra ösztöözni, hátha az segít neki egy kicsit.

2012. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 omba ***** válasza:

Szerintem erőlködtél eleget, hát már csak baráti udvariasságból is tehetne valamit.

Szex nélkül nem párkapcsolat (70 alatt), szóval szépen barátságban hagyd őt ott.

2012. júl. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 omba ***** válasza:

10-eske, nem értem TE voltál a menyasszonya, és otthagyott egy másik nő kedvéért, te meg szerető lettél 2 hónapra?

Akkor, - 20 éve, vagy most?

20 év óta nem kerestél mást? - húúú.

2012. júl. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!