Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél év utána kéne szex?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel és eddig még csak egyszer engedték meg neki hogy nálam aludjon és egyszer is feküdtünk le és ugye én vagyok neki az első és ez is kb 2 hónapja volt azóta semmi és én szeretnék több együttlétet de nem nagyon jön össze ami engem zavar . Szerintetek erre rámehet a kapcsolatunk ? Vagy én vagyok túl siettetős? L/19, F/18

2012. jún. 28. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Életkori sajátosság ,hogy akivel nem lehet dugni azzal sz@r.
2012. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy siettetős. Ha már egyszer lefeküdtetek akkor nem tudom hogy miért húzta be a féket.

A kapcsolat arra mehet rá ha nem beszélitek meg ezeket egymással.

2012. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19 évesen nem engedik el? Már nem bántásból, de a barátnődnek több önállóságra, talpraesettségre lenne szüksége. Amúgy rámehet, főleg ebben a korban.
2012. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért mindenképpen érdekes, hogy 19 évesen még a szülei szabják meg, hogy hol aludhat, és nem engedik a pasijánál aludni?


Amúgy meg nem csak éjszaka lehet szeretkezni, ha tényleg akarjátok akkor meg lehet tuti oldani.


Amúgy, ha már voltatok együtt, akkor nem értem hogy lehet utána még hónapokig megint úgy csinálni, mintha semmi nem történt volna, ez is fura.


28/n

2012. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Jaj de cuki kapcsolat, csók meg kézen fogás... hát röhögnöm kell, lassan 20 a csaj... itt bajok vannak.
2012. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A 19 éves kiscsajt apuci és anyuci tartja el, ők mondják meg, hogy mit csinálhat. Vagy a kapuig kiséri a srác, vagy érte megyek, de ne mászkáljon éjszaka egyedül. Viszont fél éve alatt elutazhattatok volna 1-1 napra.

Ha már volt szex, akkor a fél év kibírhatatlan lenne számomra.


36/F

2012. jún. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Oké, hogy ők tartják el, én ugyanennyi idősen is egyetértek azzal, hogy bizonyos dolgot igenis ők szabnak meg, kell hozzá engedély, na de ilyenhez?? Kicsit...vicces.
2012. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És 2 hónapig te mi a lóf@szt csináltál? Nehogy már ne tudd napközben bármikor hazavinni! Vagy csak éjjel lehet megdugni a szűzk*rvát? Ez nekem magas...
2012. jún. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem ismerem nagyon a kapcsolatotok természetét. Teljesen mindegy, hogy a szülők mit engednek meg, vagy mit nem, ebben a korban általában ha már valaki tetszik és beindított, vagy már le is feküdtem vele, megoldanám, hogy együtt lehessünk. Mi párommal sokat sátraztunk, sőt egy hónapban egyszer kivettünk egy szobát. Nem voltunk idősebbek. Kérdezz rá, hogy bejössz-e neki, mert szerintem itt a gond.
2012. jún. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!