Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti gáznak tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti gáznak tartjátok utána azt a fiut aki bepróbálkozott nálatok?

Figyelt kérdés

van egy érzésem hogy amikor bepróbálkoznék egy csinos lánynál,és ha elutasítana akkor utána kicsit lenéz mintha ő most "felsőbbrendű" mint én, mert elutasított...remélem értitek a kérdést... :D

15/f



2012. jún. 17. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem..én is elutasítottam már pasit (erre nem vagyok büszke ,de nem tetszett) egyáltalán nem tartom gáznak...csak egy kicsit talán magabiztosabb leszek tőle.. De tényleg nem nézem le miatta inkább sajnálom.:\
2012. jún. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van, amikor tényleg lenézem, attól függ, hogyan próbálkozott. Dehát meg kell értenem a srácot, mert ha én bepróbálkozok egy srácnál és ő lenéz, az sem esik kellemesen, sőt...:/
2012. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
egyénfüggő, de értem mit mondasz és igen fordított esetben én is ettől tartanék
2012. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hmm.. akkor megkérdezem,ha a fiú utasítja vissza a lányt? :D
2012. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
én csak 1 szer próbálkoztam be egy szép lánynál, aki az elején sajnált utána meg viccelődött vele -.-' azóta ez a kérdésen rágódtam, de köszi a válaszokat csajok <3 :DD
2012. jún. 17. 21:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem is visszautasított egy lány ma az egyik legjobb barátom, szerintem nem a visszautasítástól félünk hanem attól, hogy a környezetünk megtudja.
2012. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

edit nem tudok sajnos erre a kérdésre válaszolni még hiszen nem volt ilyenben még részem, mindig én kezdeményeztem ha akartam valamit,és az mindig sikerült csak most nem ami kb 1 hónapja volt...

de ha most belegondolok akkor én nem nézném le a csajt mert mostmár tudom milyen az ha elutasítanak,és nem jó érzés szerintem ezt mindenkinek meg kénne tapasztalnia és utána lenézni a másikat

2012. jún. 17. 21:14
 8/12 LeftBehind ***** válasza:
0%
Nyilvánvaló kapitány megmondta a tutit!
2012. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem egy iskolatársam, hogy van e pasija, és van neki, ugyanúgy megvagyok vele, nem haragszunk egymásra és még mindig jobb mintha bepróbálkoztam volna és aztán derül ki :)
2012. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az nyilvánvaló hogy az adott társaságban veszítünk a presztízsből ha visszautasítanak.Ezért sem osztályban kell vadászni;)
2012. jún. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!