Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok cikinek tartjátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok cikinek tartjátok ha egy 19 éves fiúnak még nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 08:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem ciki az sem lenne ciki ha 24 éves lennél és nem lett volna még csajod, inkább aranyos
2012. máj. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én 43 vagyok és sosem volt még barátnőm
2012. máj. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én is 19 éves vagyok és nekem sem volt még barátnőm, kezdek becsavarodni.
2012. máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell ettöl becsavarodni rögtön és nem tudom miért hiszi minden srác hogy ez annyira gáz szard már le azt aki ezt beléd beszéli de komolyan.
2012. máj. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Honnan tudjak meg ha nem mondod keg neoik hogy meg nek vopt csajpd? Vay rogton kozlod vepuk? 43 evesen viszont valami deformitas lehet nalad. Vagy meleg vgy
2012. máj. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
te most magyarul írtál ide?
2012. máj. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, magyarul írt, csak az öccse összekeverte a betüket a billentyűzetén. ☻
2012. máj. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
hááát, elég ciki, ha 19 évesen még nem volt barátnője, ha volt barátnője, de még nem feküdtek le, azt esetleg meg tudom érteni, de hogy semmi nem volt neki, az szánalmas
2012. máj. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem meg az a szánalmas, amikor csak dugásra kell valakinek egy nő..... én senkit nem akarok lehurrogni emiatt hogy csak arra kell... de akinek nagyobbak az igényei hogy nem elég egy gömbölyű popsi, azok ugyan úgy joggal várhassák már el hogy a másik "tábor" fogja be a pofikáját!

Nekem sem volt még barátnőm, pedig szerintem senki nem mondaná meg rólam.... mert az önbizalmam abszolút rendben van, és egy elég atletikus srác vagyok, egyszerűen aki azt szeretné hogy elsősorban a szerelem tartsa össze a kapcsolatot, és nem a dugás, (ha nem dugsz meg ekkor és akkor, akkor már nem szeretlek kategória) az nem úgy gondolkodik, hogy ennek a csajnak szép mellei vannak, jöjjünk vele össze.....


22/F

2012. máj. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
32%
sztem ciki, ahelyett h ide írkálsz mehetnél csajozni L/17
2012. máj. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!