Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok cikinek tartjátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok cikinek tartjátok ha egy 19 éves fiúnak még nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 08:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem ciki, sőt, ha azért nem volt még, mert várod a megfelelő lányt, akkor még nemes is :)
2012. máj. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

nekem sem volt, de mindent megteszek, hogy fejlesszem az életem/magam és lesz (mindig csak majdnem) :/

f18

2012. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, de a nálad fiatalabb lányok közt sokkal nagyobb esélyed van, mint egy veled egykorú, vagy idősebb lánynál. 24N
2012. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem a te hibád kérdező, ezek a lányok nagyon válogatósak.


Rengeteg helyes, normális, rendes fiú van egyedül még húszon túl is. Ismerek jó néhány ilyen srácot. Az ember nem hinné el, hogy még nem kellett egy lánynak sem, pedig így van.


Én is ide tartozom egyébként a magam 22 évével.

2012. máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem se volt barátom 20 L
2012. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!