Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdenétek egy olyan kapcsolattal, amiben a szex az egy halott és élvezhetetlen szintre süllyedt valami?

Figyelt kérdés
A szeretet az megvan, persze kérdés meddig, mindenesetre a fenti probléma miatt gyakran alakul ki (amúgy fölösleges) feszültség.
2012. jún. 29. 06:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Próbáltátok megbeszélni vagy esetleg valami újdonsággal feldobni a szexuális életet?
2012. jún. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Természetesen próbáltuk megbeszélni, sőt, elég sokszor. Annak ellenére, hogy szemmel láthatóan teljesen odáig van értem, nem mutat túlzott hajlandóságot arra hogy egy ilyen beszélgetés és ígérethalom (minden jobb lesz, ígérem kitalálunk valamit) után komoly és érdemi változás legyen a dologban. Egyszerűen nem értem, mert amellett, hogy gyakorlatilag pánikhangulat uralkodott el rajta, mikor szóba került az esetleges szakítás gondolata, amellett a szexuális életünk a porban hever. Én nem tudom, de emberek hogy tudnak enélkül létezni? Amúgy én vagyok a férfi. Nem gondolom, hogy nem adnék meg neki mindent a végletekig, talán már túl sokat is, már ha lehet ilyet mondani. Úgy érzem magam, mint egy Ferrari, amivel a korlátozás miatt csak harminccal lehet menni :-(
2012. jún. 29. 07:09
 3/22 anonim ***** válasza:
ilyenkor jön a megcsalás.
2012. jún. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Igaza van a kollégának..ilyenkor szokott jönni a megcsalás :S sajnálatos de tényleg így van :/
2012. jún. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
SAJNOS jól látjátok, az első adandó alkalommal hagynám magam sodródni az árral, a helyzettel. Annak ellenére, hogy elítélem és soha senkit nem csaltam meg. Meg vezetne az valahova? Nekem a baszott lelkiismeretfurdalás mellett valamivel jobb lenne, a kapcsolat viszont maradna ugyanaz. Minden nap minden percében minden nőt megbámulok az utcán, néha már úgy érzem magam, mint akinek nincs ki mind a négy kereke... Ti mit tennétek?
2012. jún. 29. 07:25
 6/22 anonim ***** válasza:

Te tartod el? Mert akkor azért az a pánikhangulat. Mi lesz vele nélküled?...

Nem kezdenék vele semmit. Nő létemre mondom, ez sok. mennék és keresném a boldogságomat.

2012. jún. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
szex nélkül nem jó egy kapcsolat...ha szereted akkor sem...:/
2012. jún. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 okoska31 ***** válasza:

Én léptem. Kiléptem a kapcsolatból.

Neked is ezt ajánlom.

Pláne, ha még gyerek sincs, meg elég fiatalok is vagytok.

Változni nem fog - sajnos.

2012. jún. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:

nálunk ugyanez a helyzet, én vagyok a nő. én részemről azt tudom hogy teljesen kivagyok a munka, az anyagiak stb miatt. és egyszerűen annyira stresszelek hogy az ágyban sem tudom elengedni magam és szinte nem is kívánom a szexet.

lehet ő is valami hasonló érzelmi hullámvölgyben van, sajnos a megoldást nem tudom. nekem is hiányzik a szex, de állandóan csak civakodunk.

az sem segít hogy néha úgy érzem hogy csak én próbálok ezen változtatni és ő beletörődött az egészbe.

istenem csak 23 éves vagyok...

mi sajnos még nem élünk együtt - de dolgozunk rajta - számomra ez biztos nagy lépés lenne ahhoz hogy ne stresszeljek tovább.

nem tudom hogy segítettem e de reménykedem egy szebb és szexeltelibb jövőben.

2012. jún. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

37N vagyok. Pont ez van annál, akiről azt hittem, életem szerelme volt. Jelezném, 2 hónapon át voltam a szeretője, mégse hagyta el a nőt. 18 évesen a menyasszonya voltam, bár mára ledegradált egy volt szerelmévé. Mindig összefutottunk akaratlanul is az elmúlt 20 évben. Náluk is ez a helyzet a szex-szel, csak náluk már szerelem nincs, csak a nő részéről a ragaszkodás, mert gyakorlatilag ő tartja el. Már mindenféle gondjai vannak, paranoiás, kényszeres, szorong, éjjeli pánikrohamai vannak, de az anyagiak összekötik őket, így a világért se lépne le, csak félre. A nő mint férfit porig alázza, mégsem hagyja el. Ott voltam én, 20 év után is izzott a levegő körülöttünk, szerettük egymást - legalábbis ezt hittük. Rájöttem, hogy ha szeretne, 2 hónap alatt már lépett volna, így lezártam. Végleg. Ennek 1,5 hónapja.

Mennyi ideje vagytok együtt? Barátokként szerintem ne maradjatok együtt!

2012. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!