Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy újra vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Porcelanlany kérdése:

Mit csináljak hogy újra vele lehessek?

Figyelt kérdés
szisaztak a segitségeteket kérném ismét :)elmesélem az én kis történetemet... összejöttem egy pasival aki a barátom lett 7 hónapot jártunk idén februárban szakitott velem de mai napig nem tudom az okát. Eltelt 1 hónap lett egy uj barátnője azt hittem h belehalok de valahogy elviseltem mert nem volt más választásom.Mikor már minden remény elvesztettem akkor ő(a volt barátom) rámirt h találkozzunk titokban de senki sem tudhat róla én persze belegyeztem mert nem tudom őt elengedni azóta mi találkozgatunk és rámir chaten és fel is hiv de sajnos a barátnője még mindig megvan és emelett még néhány csaj akivel sexel és sajnos én is a listáján vagyok.Sajnos már ott tartunk h az egyik könnyűvérű nőcskével össze fog jönni nagyon félek ettől megőrtülnék ha összejönének a szivem kettéhasadna .Mindig bemagyarázom magamnak h nem kell nekem ő és jobb nélküle de ez nem igaz mert még mindig nagyon szeretem és akármit tett vagy tesz elfogadom olyannak amien nem tudnák más embert ugy szeretnni ahogy őt..Mit tegyek h ujra visszakaphassam kérlek segitsetek ...tanácsra van szükségem sürgősen :(
2012. jún. 28. 02:18
 1/4 anonim ***** válasza:
hajnal fél3kor ne írj regényt gyakorira...akkor tuti összejön
2012. jún. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat, szerintem hagyd, hogy ugyanezt csinalja tovabb, aztan egyszer csak megjon az eszed. Ha meg nem, akkor ugysem kellene masnak egy ilyen labtorlo csaj, ugyhogy tokmindegy.
2012. jún. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy magába bolondított téged. Jól ismer minden módszert és trükköt, amivel el tudja venni egy nő eszét. Teljesen elcsábított és a rabjává tett. Pontosan úgy, mint a többi csaját. Te is ugyanúgy bedőltél neki, mint a többi csaj.


Tudom, milyen elbűvölő lehet, hogy megfogott téged a személyisége. De ugyanez történt a többi lánnyal is. Sajnos be kell látni, hogy nem vagy neki semmiben se különleges, csak az egyik vagy, nem az egyetlen. Persze könnyű beszélni... hiszen úgy játszik az érzelmeiddel ahogy akar te pedig nem tudsz tenni ez ellen. Igen eléggé szívás, hogy pont az szórakozik veled és használ ki, akit feltétel nélkül képes lennél szeretni


A döntés rajtad áll: tovább játszod ezt a játékot vele, hiszen változtatni nem igazán lehet rajta. Mégis miért hagyná abba? Hiszen ez a több csajos dolog neki k.rvajó. Vagy összeszeded minden erődet és ellent mondasz az érzelmeidnek és ott hagyod, kitörlöd az életedből és keresel mást aki a tiéd lehet. vagy mellette még keresel még egy pasit :D


érdekes, hogy mindezt férfiként leírom, hiszen én is milyen menő lennék már sok csajjal. talán még gratulálnék is neki, hogy leplezzem az irigységem, ha mindezt elmondaná nekem valahol. de így a másik szemszögből nézve tényleg nem fair amit csinál. na szóval egy szó mint száz, azért tudjad, hogy kihasznál

2012. jún. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ezt a jótanácsot ezt megfogadom és bár h is érzek iránta ellent mondok neki és kukába teszem az érzéseimet majd lesz másik remélem ....nem akarom h a kis bábuja legyek amit bárhogy mozgathat biztos fog fájni és rossz lesz de ha ő nem tudja azt értékelni h minndennél jobbanszeretem és elfogadom olyannak amien akkkor sajnálatos módon abbahagyom vele az egész kapcsolatot
2012. jún. 28. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!