Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabo0515 kérdése:

Csak barát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az az helyzet hogy 1hónapot jártam egy sráccal. Eleinte jó volt, jól éreztem magam ,de egyre jobban untam. Aztán szakítottam vele. Ő olyanokat mondott, hogy nincs értelme az életének ..stb (érzelmi zsarolás). Sajnáltam! Rájöttem hogy hiányzik,mint barát nem mint pasi, de ki békültem vele. És ez a 2.nap hogy újra együtt vagyunk és megint furcsa.Megfojt azzal hogy szeret.Állandóan figyeli,hogy mit csinálok(pedig megbízik bennem). Jól esik,hogy foglalkozik velem,de túlzásokba esik és ha megmondom neki megint összeomlik. Nem tudom mit tegyek. Hiányzik az exem és ahogy felbukkan már nem akarok senkivel kapcsolatot. :( Segítsetek!

#mégse akarom ezt
2012. jún. 28. 00:17
1 2
 11/11 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Ne legyél addig mással amíg másba vagy szerelmes. Másikat is átvered meg magadat is.
2012. jún. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!